Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
 • Image Description
 • Image Description
 • Image Description
Shampo Anti-Zbokth me Xhinxher
Për flokë me zbokth • VEGAN
5/5
1 Vlerësim
"E vetmja qe me ka dhene zgjidhje! Super!"
Lexo më shumë
Çfarë bën për ty?
Thuaji "mirëupafshim"  shpatullave si stuhi e dëborës dhe "përshëndetje" flokëve që ndihen seriozisht të rrëshqitshëm. Shampo jonë më e shitur  kundër zbokthit tani është më e fuqishme se kurrë.

Vegan dhe i bërë me 90% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajin esencial të xhenxhefilit, lëvoren e thuprës dhe ekstraktet e lëvores së bardhë të shelgut, shampoja jonë ndihmon në pastrimin e zbokthit, lë të thatë lëkurën e kokës me kruajtje duke e qetësuar dhe ribalancuar.

E prodhuar me proteina mëndafshi Vegan, përdorni këtë produkt me aromë të këndshme të xhenxhefilit si pjesë e rutinës tuaj me 3 hapa të Xhenxhefilit për të ndihmuar në riparimin e flokëve nga brenda jashtë dhe për të lënë lëkurën e thatë të lëkurës, të ndjerë të ushqyer, më të lumtur dhe më të shëndetshëm.

Shampo jonë kundër zbokthit vjen edhe në shishe të bëra me 100% plastikë të ricikluar, duke përfshirë plastikën e ricikluar të Tregtisë së Panairit të Komunitetit të mbledhur në rrugët e Bengaluru, Indi, kështu që bën mirë për punën tuaj dhe planetin tuaj.

*Rezultati arrihet kur përdoret si një rutinë e plotë  shampo, balsami dhe serum. Riparon dukshëm flokët. ** Kapaku nuk është bërë me plastikë të ricikluar.

 • Shampo kundër zbokthit

 • E përkryer për lëkurën e kokës të thatë

 • Qeteson lekuren e thate dhe kruajtjet

 • Bërë me 90% përbërës me origjinë natyrore

 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
1,190L
1,190L
1190 pikë
-
+
Shto në shportë
"
Si përdoret

 1. Lagni flokët tuaj.

 2. Masazhoni butësisht në një lugë shampo me madhësi arre.

 3. Punoni në një shkumë nga rrënja në majë.

 4. Shpëlajeni tërësisht dhe ndiqni me Kondicionerin tonë të Ginger Scalp Care.

1 Vlerësim
5 / 5
Al Be
E vetmja qe me ka dhene zgjidhje! Super!
Të rekomanduara
PËR KAÇURRELA
2,190L
Shto në shportë
PËR KAÇURRELA
2,490L
Shto në shportë
PËR KAÇURRELA
1,790L
Shto në shportë
PËR FLOKË TË YNDYRSHME DHE SKALP
2,190L
Shto në shportë
PER FLOKE DHE SKALP TE YNDYRSHEM
1,190L - 1,650L
Shto në shportë
1,150L
Shto në shportë
Për kujdesin e skalpit
2,190L
Shto në shportë
1,190L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave