Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
 • Image Description
 • Image Description
 • Image Description
Fresh Nude Foundation
Vegan • 24 orë Hidratim
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
E pasuruar me vitaminë E dhe aloe vera, fondatina Fresh Nude i siguron lëkurës mbulim të lehtë mesatar dhe hidratim gjatë gjithë ditës. Është i përshtatshëm për aplikim edhe në lëkurë të ndjeshme. Fondatina jep gjithashtu një fund pak mat, dhe ju mund të zgjidhni ngjyrën tuaj nga një shumëllojshmëri e gjerë nuancash.

Fondatina është në një paketë qelqi që mund të riciklohet dhe tekstura e tij është e lehtë dhe kremoze.

Zgjidhni ngjyrën tuaj, duke u përpjekur gjithmonë të jeni sa më afër asaj natyrale dhe të ndiheni rehat gjatë gjithë ditës.

 • Ndjesia e lëkurës së hidratuar deri në 24 orë

 • Mbulim i barabartë deri në mesatar jetëgjatë

 • Finim i lehtë mat, i freskët

 • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme

 • 95% përbërës me origjinë natyrale

 • Ambalazh qelqi

 • Paketim i riciklueshëm

 • Vegane

 • E pasuruar me vitaminë E dhe aloe vera organike

 • I testuar dermatologjikisht

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
0L - 2,290L
2,290L
2290 pikë
-
+
Shto në shportë
"
Si përdoret
1. Shkundni shishen.
2. Hapeni produktin dhe përdorni shpatullën për të marrë sasinë e kërkuar. Aplikojeni me furçë bazë ose me gishta.
3. Aplikoni gjithmonë bazën në qafë për të shmangur efektin e maskës.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
VETËM MBUSHJA - KUTIA NUK PËRFSHIHET
1,290L
Shto në shportë
MBUSHJA NUK PËRFSHIHET
750L
Shto në shportë
MBULUES I LEHTË NATYRAL
1,890L
Shto në shportë
VEGAN
1,990L
Shto në shportë
1,450L
Shto në shportë
Për 24 orë hidratim
2,190L
Shto në shportë
Përfundim mat
1,690L
Shto në shportë
Përfundim mat
1,190L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave