Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
 • Image Description
 • Image Description
 • Image Description
Vitamin C - Serum për fytyrën
PËR LËKURË TË LODHUR • RIKTHYES SHKËLQIMI • REDUKTON TONIN DHE STRUKTURËN E PABARABARTË
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Ju prezantojmë serumin tonë për rikthimin e shkëlqimit me Vitaminë C, superheroin tonë që ringjall shkëlqimin për të ndihmuar në arritjen e pamjes perfekte të lëkurës.

Gati për ta bërë lëkurën e zbehtë një gjë të së kaluarës? Përbërja jonë e re është bërë me 10% vitaminë C me origjinë natyrale - përqendrimi ynë më i lartë i vitaminës C! Është pasuruar edhe me bakuchiol. Bakuchiol i marrë në menyrë natyrale dhe dihet se ka aktivitet të ngjashëm në lëkurë me retinolin.

I bërë me 92% përbërës me origjinë natyrale, ky serum i lehtë ndihmon në trajtimin e pamjes së tonit dhe strukturës së pabarabartë të lëkurës për të zbuluar një shkëlqim të ri, të përmirësuar në lëkurë - mesatarisht një rritje prej 33% në shkëlqim pas 8 javësh për të qenë më të saktë*! Si mos ta dashurosh?

Bëjeni këtë superstar të shkëlqyer pjesë të rutinës suaj të mëngjesit dhe të mbrëmjes! Thjesht pyesni 112 femrat që e provuan gjatë testimeve - 86% prej tyre madje ranë dakord që shkëlqimi natyral i lëkurës së tyre dukej i përmirësuar pas 8 javësh**!

Ka edhe një surprizë tjetër – shishja jonë e riciklueshme*** është e bërë edhe me xham të ricikluar.

Masazhoni disa pika të serumit tonë për zbulimin e shkëlqimit të vitaminës C në lëkurën e sapo pastruar. Merrni një moment për të rrëmbyer pak kohë, ndërsa ai vepron dhe bën punën e tij. Përmbylleni me hidratuesin tonë për rritjen e shkëlqimit të vitaminës C për një dozë hidratimi. Shkëlqim maksimal i arritur.

* Rezultatet e provës klinike gjatë një periudhe 8-javore: 22 gra të moshës 47-65 vjeç.

** Rezultatet e provës së përdoruesit gjatë një periudhe 8-javore: 112 gra të moshës 25-45 vjeç.

*** Pa përfshirë pipetën.

 • Serum ditor për rikthimin e shkëlqimit

 • Për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme

 • Ndihmon në zvogëlimin e pamjes së tonit dhe strukturës së pabarabartë të lëkurës

 • Zbulon një shkëlqim të ri, të përmirësuar në lëkurë

 • Bërë me 92% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë 10% vitaminë C dhe bakuchiol

 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

 • Jo komedogjenik (nuk bllokon poret)

 • I testuar dermatologjikisht

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
3,590L
3,590L
3590 pikë
-
+
Shto në shportë
"
Si përdoret

 1. Fillimisht, filloni me pastruesin tonë me vitaminë C për të pastruar butësisht qelizat e vdekura të lëkurës dhe për të zbuluar bazën e përsosur për hapat pasuese të kujdesit të lëkurës tuaj.

 2. Vendosni 2-3 pika të serumit tonë në dorën tuaj dhe masazhoni butësisht lëkurën e pastruar të fytyrës çdo mëngjes dhe mbrëmje.

 3. Lëreni të veprojë përpara se të përmbyllni me hidratuesin tonë për rritjen e shkëlqimit të vitaminës C për hidratim shtesë.

0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
DERI NE 30 ORE HIDRATIM
2,290L
Shto në shportë
2,790L
Shto në shportë
4,190L
Shto në shportë
Për lëkurë të dehidratuar
3,390L
Shto në shportë
Për lëkurë që duket më e freskët
3,390L - 4,090L
Shto në shportë
Për lëkurë pa jetë
4,090L - 4,690L
Shto në shportë
Për lëkurë më të butë
2,090L
Shto në shportë
Për lëkurë pa jetë
3,350L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave