Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
  • Image Description
  • Image Description
Vitamin C Glow-Boosting Moisturiser
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Jepini lëkurës së lodhur pak va-va-voom me hidratuesin tonë që rrit shkëlqimin me vitaminë C.

Formula që ju pëlqen është kthyer në një paketë të re, gati për t’i dhënë lëkurës tuaj një TLC serioze. Hidratuesi ynë e përmirëson menjëherë lëkurën, duke e ndihmuar atë të ndihet e hidratuar dhe e freskët, me një fund me shkëlqim! I bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale, hidratuesi ynë me vitaminë C i mbushur me ekstrakt të manave camu camu. Manaferrat Camu Camu dihet se përmbajnë më shumë se dyfishin e përmbajtjes së vitaminës C që do të gjeni në portokall me lëng. Lëkura ndihet menjëherë më e lëmuar dhe më e butë, me një çehre dukshëm më pak të shurdhër dhe më rrezatuese.

Ka edhe një surprizë tjetër – kavanozi ynë i ri është 100% i riciklueshëm* dhe i bërë gjithashtu me xham të ricikluar. Çfarë nuk duhet dashuruar?

Dëshironi rutinën e plotë të rritjes së shkëlqimit? Filloni me pastruesin tonë me vitaminë C për të hequr butësisht qelizat e vdekura të lëkurës. Zbutet në serumin tonë të shkëlqimit me vitaminë C për të ndihmuar në trajtimin e pamjes së tonit dhe strukturës së pabarabartë të lëkurës. Përfundoni me hidratuesin tonë që rrit shkëlqimin për dozën tuaj ditore të hidratimit. Shkëlqimi maksimal i arritur.

* Aty ku lejojnë objektet lokale.

Hidratues ditor që rrit shkëlqimin
Për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme
Hidratim 24 orë
E lë lëkurën të ndjehet më e lëmuar dhe dukshëm më e butë
Bërë me përbërës 96% me origjinë natyrale, duke përfshirë ekstraktin e manave camu camu
Certifikuar nga Shoqëria Vegane
I testuar dermatologjikisht
Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
2,312L
2,890L
2,312L
2,890L
2312 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
Si përdoret
Së pari, bëni një pastrim të fytyrës me pastruesin tonë ditor të vitaminës C. Kjo do të ndihmojë në larjen e papastërtive të përditshme dhe largimin e butë të qelizave të vdekura të lëkurës.
Ndiqni me disa pika të serumit tonë për zbulimin e shkëlqimit të vitaminës C.
Hidhni në majë të gishtave një sasi sa një bizele të hidratuesit tonë për rritjen e shkëlqimit dhe lëmoni atë në të gjithë fytyrën dhe qafën çdo mëngjes dhe mbrëmje.
Bëjeni punën tuaj për disa sekonda ndërsa thithet dhe mbusheni me SPF përpara se të dilni nga dera.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
20%
Për lëkurë të ndjeshme
1,800L
2,250L
Shto në shportë
20%
Balancues dhe matifikues
1,800L
2,250L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
952L
1,190L
Shto në shportë
20%
1,512L
1,890L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të yndyrshme dhe mikse
1,592L
1,990L
Shto në shportë
20%
PER NJE LEKURE ME TE BUTE
3,192L
3,990L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
2,072L
2,590L
Shto në shportë
53%
Për lëkurë të ndjeshme
990L
2,090L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave