Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Glowing Cherry Blossom Body Cream
AROME FLORALE • VEGAN
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Shijojeni jetën me kremin e trupit Glowing Cherry Blossom nga koleksioni Choice.

Aplikojeni në trup me lëvizje masazhi për të shijuar aromën e parezistueshme dhe lëkurën e butë dhe të lëmuar.

Krijuar me 96% përbërës natyralë, duke përfshirë gjalpin shea të Gana-s nga programi i Komunitetit të Tregtisë së Drejtë, ky krem ​​trupi vegan do t'ju magjeps me aromën e tij delikate, një kombinim të notave lulesh të luleve të qershisë, osmanthusit dhe drurit të sandalit.

Kutia është bërë nga plastika 100% e ricikluar, një pjesë e së cilës është mbledhur nën programin Plastics for Change, dhe kapaku është prej alumini. Paketimi është plotësisht i riciklueshëm.

 • Locion trupi

 • I përshtatshëm për çdo lloj lëkure

 • E bën lëkurën më të butë dhe më të lëmuar

 • Nuk lyhet dhe nuk ngjitet

 • Aromë delikate fruta-lule

 • 96% përbërës me origjinë natyrale

 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
1,880L
2,350L
1,880L
2,350L
1880 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret

 1. Aplikojeni me lëvizje rrethore në lëkurë.

 2. Kushtojini më shumë vëmendje zonave të thata - këmbët, bërrylat, duart.

 3. Prisni që të përthithet përpara se të visheni.

 4. Përdoreni me produkte të tjera të serisë për një aromë edhe më të qëndrueshme.

0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
20%
1,800L
2,250L
Shto në shportë
20%
1,800L
2,250L
Shto në shportë
20%
1,800L
2,250L
Shto në shportë
20%
1,800L
2,250L
Shto në shportë
20%
DHURATA E KUJDESIT PËR TRUPIN
1,480L
1,850L
Shto në shportë
20%
AROME FLORALE
1,880L
2,350L
Shto në shportë
20%
AROME FRUTASH
1,880L
2,350L
Shto në shportë
20%
AROME FLORALE
1,880L
2,350L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave