Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Pamper & Purify Himalayan Charcoal Skincare Kit
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Të pasuruar me qymyr bambuje nga ultësirat e Himalajeve, çaj jeshil dhe vaj pemë çaji, produktet në këtë set pastrojnë thellësisht lëkurën dhe e bëjnë atë më të lëmuar dhe më rrezatuese.

Përdorni një xhel pastrimi të përditshëm që pastron butësisht fytyrën dhe zvogëlon poret. Një ose dy herë në javë, aplikoni një maskë për fytyrën për lëkurë edhe më të pastër dhe më të shëndetshme. Aplikoni peeling për fytyrën 3 herë në javë.

Me këtë komplet jo vetëm që do të lumturoni veten ose një të dashur, por gjithashtu do të mbështesni partnerët tanë në programin e Tregtisë së Drejtë të Komunitetit, i cili na ndihmon ta prodhojmë atë. Xheli pastrues dhe maska ​​e fytyrës përmbajnë vaj organik të pemës së çajit nga Kenia, ku ne punojmë me fermerë vendas që kujdesen për mjedisin.

Kutia është prodhuar nga Get Paper Industry - partneri ynë në Indi nën programin e Tregtisë së Drejtë të Komunitetit. Materiali i paketimit është i certifikuar nga FSC dhe mund të riciklohet pasi të hiqet shiriti.

Seti përmban:

  • Himalayan Charcoal Clay Wash 125 ml

  • Himalayan Charcoal Face Mask 15 ml

  • Himalayan Charcoal Night Peel Serum 30ml

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
3,512L
4,390L
3,512L
4,390L
3512 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
20%
SET DHURATE
3,192L
3,990L
Shto në shportë
20%
SET DHURATE AROMATIKE
3,992L
4,990L
Shto në shportë
20%
SET DHURATE PER KUJDESIN E FLOKEVE
2,392L
2,990L
Shto në shportë
20%
SET DHURATE PER KUJDESIN E TRUPIT
3,912L
4,890L
Shto në shportë
20%
SET DHURATE PËR KUJDESIN E TRUPIT
3,912L
4,890L
Shto në shportë
20%
SET PER KUJDESIN E TRUPIT
5,912L
7,390L
Shto në shportë
20%
3,592L
4,490L
Shto në shportë
20%
SET DHURATE PËR KUJDESIN E TRUPIT
3,592L
4,490L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave