Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
 • Image Description
 • Image Description
Camomile Cleansing Butter
PËR LEKURE TË NDJESHME • GJALP I BUTË PËR PASTRIMIN E GRIMIT • EDICION I LIMITUAR
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Pastrimi i mirë është i rëndësishëm për shëndetin dhe bukurinë e lëkurës.

Për fat të mirë, gjalpi i mrekullueshëm i kamomilit pastron butësisht dhe shkrin edhe grimin më kokëfortë, duke hequr çdo gjurmë papastërtie. Përbërja e tij e butë e bën këtë argëtuese dhe kaq të lehtë. Maskarat tuaja të preferuara? Zhduken në sekonda. Korrektor dhe eyeliner i tharë keq? Po edhe ata. Masazhojeni me vaj kamomili dhe shkrini edhe grimin më të ashpër. Edicioni i kufizuar i vajit për pastrimin e fytyrës Kamomili kujdeset për lëkurën dhe parandalon bllokimin e poreve, duke e lënë atë të freskët dhe të ushqyer. Formula e tij plotësohet me vajin e farës së kamellës japoneze Tsubaki, i cili do t'ju magjepsë me aromën e tij delikate.

Paketimi kompakt dhe struktura e trashë e bëjnë vajin jashtëzakonisht të përshtatshëm për t'u përdorur. Ndonjëherë pas një nate festash dhe disa koktejesh, pastërtia e lëkurës sonë është gjëja e fundit në mendjen tonë. Por të gjitha produktet në gamën e kamomilit, dhe veçanërisht ky vaj, do ta pastrojnë atë me lehtësi në vetëm një hap të shpejtë dhe do ta lënë atë të butë. Tani nuk kemi asnjë justifikim! Sepse e dini se gjumi me grim nuk ka qenë kurrë i mirë për lëkurën tonë. Vajin pastrues të kamomilit e paketuam në një kuti alumini 100% të riciklueshme, e cila bën të mundur që çdo herë që kujdeseni për bukurinë tuaj, të tregoni kujdes dhe respekt edhe për planetin.

 • Edicion i limituar i gjalpit për pastrimin e fytyrës

 • Mjaft e butë për njerëzit me lëkurë të ndjeshme dhe që përdorin lente kontakti

 • Me një aromë delikate, lulesh të kamelisë japoneze Tsubaki

 • I pasuruar me vajin e farës së kamelisë japoneze Tsubaki dhe vajin e kamomilit nga Norfolk, Angli

 • Heq make-up-in kokëfortë, madje edhe atë të papërshkueshëm nga uji

 • Lëkura ndihet e ushqyer, e butë dhe e mëndafshtë

 • Formula vegane

 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

 • I testuar dermatologjikisht

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
1,510L
1,890L
1,510L
1,890L
1510 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret

 1. Merrni nje sasi nga gjalpi i kamomilit dhe aplikojeni në lëkurën e thatë të fytyrës duke e masazhuar butësisht.

 2. Nëse dëshironi, përdorni  pambukun.

 3. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë dhe shijoni ndjesinë e lëkurës së freskët në fytyrë.

 4. Meqenëse qëllimi kryesor i vajit është heqja e grimit, ndiqni me pastruesin tuaj të preferuar për të përfunduar pastrimin e lëkurës së fytyrës nga papastërtitë e përditshme.

0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
20%
PËR LËKURË TË LODHUR
2,872L
3,590L
Shto në shportë
20%
Shkëlqim
4,312L
5,390L
Shto në shportë
20%
2,152L
2,690L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
1,960L
2,450L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
3,272L - 4,690L
4,090L - 4,690L
Shto në shportë
20%
Vegan
560L
700L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
2,072L
2,590L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë më të butë
3,000L
3,750L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave