Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
  • Image Description
  • Image Description
CBD-Krem Hidartues
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Kremi i fytyrës CBD i pasur por që absorbohet shpejt ndihmon në rikthimin e niveleve të hidratimit të lëkurës. I jep një pamje rrezatuese dhe pakëson shenjat e lodhjes.

Kremi i ditës ka një teksturë të lehtë, prej kadifeje dhe është i pasuruar me një kombinim të CBD me prejardhje natyrale, vaj të farës së kërpit dhe squalane. Zbut menjëherë zonat e thata të lëkurës dhe e lë atë me një ndjenjë të qëndrueshme butësie. Lëkura duket më e gjallë dhe më pak e stresuar. Ne e klasifikojmë lëkurën e stresuar si atë që përjeton siklet nga dehidratimi, thatësia, humbja e vitalitetit dhe zvogëlimi i shkëlqimit të përgjithshëm.

I pasuruar me CBD dhe vaj të farës së kërpit me origjinë natyrale.
Me ekstrakt squalane dhe paçuli.
Formula vegane.
97% përbërës me origjinë natyrale.
I përshtatshëm për çdo lloj lëkure.
Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
2,690L
2,690L
2690 pikë
-
+
Shto në shportë
"
Si përdoret


Si përdoret  1. Përdoreni në mëngjes dhe në mbrëmje. Merrni kremin dhe ngroheni mes gishtave për disa sekonda. Aplikojeni në lëkurën e fytyrës me lëvizje të buta, duke shmangur zonën rreth syve. Për rezultate më të mira, aplikoni CBD Restoring Face Oil përpara kremit.0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
Për lëkurë të ndjeshme
2,090L
Shto në shportë
890L
Shto në shportë
Për lëkurë më të butë
3,750L
Shto në shportë
Për lëkurë të lodhur
4,190L
Shto në shportë
Për lëkurë më të butë
2,690L
Shto në shportë
Për lëkurë të yndyrshme
1,690L
Shto në shportë
Për lëkurë të thatë
1,790L
Shto në shportë
700L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave