Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
 • Image Description
 • Image Description
 • Image Description
 • Image Description
 • Image Description
 • Image Description
 • Image Description
Peptalk Lipstick Bullet Refill
BUZËKUQ RIMBUSHËS - PA PAKETIM • 12 ORË HIDRATIM • RIMBUSHËSE
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Ky buzëkuq është një prekje përfundimtare, një nuancë hidratuese e shtuar në kohë dhe një nuancë e shpejtë ngjyrash e aplikuar gjatë rrugës për në mëngjes. Të gjitha në një kuti kompakte, miqësore për udhëtimin, e rimbushshme.

Më i miri i të dy botëve, ky buzëkuq është një përzierje e mat dhe satenit me një fund prej kadifeje, kështu që ju merrni fitimin e ngjyrës dhe mbulimin e një buzëkuqi të rëndë, pa atë ndjenjë ngjitëse. Jo shumë me shkëlqim, por as shumë mat.

Tani i disponueshëm në 20 nuanca të mrekullueshme për t'u përshtatur me të gjitha nuancat e lëkurës dhe i pasuruar me gjalpë shea të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Gana, Peptalk ofron hidratues të vazhdueshëm ushqyes gjatë ditës. Ai gjithashtu qëndron i lehtë, i butë, i rehatshëm dhe hidratues - ashtu siç na pëlqen. Pra, shtoni pak ngjyrë dhe hidratim afatgjatë në buzëqeshjen tuaj dhe mos u shqetësoni se ajo do të shkojë askund.

Pas 1 përdorimi:

88% ranë dakord që buzëkuqët kishin një mbulim të mirë dhe fitim që nga rrëshqitja e parë.
90% ranë dakord që buzëkuqi ndihej i lehtë në buzë dhe i rehatshëm për t'u veshur.
73% ngjyra e buzëkuqit të ndjerë zgjati deri në 6 orë.
Në The Body Shop, ne gjithmonë përpiqemi të jemi sa më gjithëpërfshirës që mundemi. Pra, ne provuam dhe testuam buzëkuqin tonë të rimbushshëm në një panel të larmishëm prej gjashtë tonesh të shkallës Fitzpatrick në 201 persona nga gjinitë dhe grupmoshat e ndryshme, dhe me tone të ndryshme lëkure dhe lloje të ndryshme lëkure, për të siguruar që produkti të funksionojë mirë për të gjithë.

Diçka tjetër për të buzëqeshur: Të gjitha paketimet tona të riciklueshme.*

*Aty ku lejojnë objektet lokale. Ju lutemi ricikloni rimbushjen dhe kapakun së bashku për riciklueshmëri më të mirë të artikujve për shkak të madhësisë së vogël. Mos e hiqni etiketën nga kutia para riciklimit, të dyja do të riciklohen së bashku.

 • Finish gjysmë mat midis mat dhe shkëlqim

 • Ngjyrë që zgjat 6 orë

 • 12 orë hidratim

 • E lehtë dhe e rehatshme

 • 80% përbërës me origjinë natyrale

 • Çertifikuar nga Shoqëria Vegane

 • I pasuruar me gjalpë shea CFT nga Gana

 • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës dhe i testuar dermatologjikisht

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
952L
1,190L
952L
1,190L
952 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret

 1. Merrni një paketim alumini të rimbushshme për të ruajtur mbushjet tuaja përgjithmonë.

 2. Hiqeni mbushësin nga kartoni.

 3. Hiqni mbulesën mbrojtëse të pluhurit të riciklueshëm përpara se të vendosni plumbin në bazë.

 4. Vendosni plumbin e rimbushjes në bazën e kutisë tuaj të rimbushshme derisa të dëgjoni një klikim.

 5. Aplikojeni direkt në buzë, duke e rrëshqitur butësisht në sipërfaqe. Ndaloni këtu nëse dëshironi një pamje natyrale. Por nëse ju pëlqen më shumë ngjyra, produkti mund të ndërtohet lehtësisht duke aplikuar shtresa shtesë.

 6. Për të hequr pikën e rimbushjes pasi të keni mbaruar, rrotullojeni plumbin në drejtim të akrepave të orës dhe tërhiqeni jashtë.

0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
20%
MBUSHJA NUK PËRFSHIHET
600L
750L
Shto në shportë
20%
PËR FIJE MË TË PLOTA
1,912L
2,390L
Shto në shportë
20%
MBULUES I LEHTË NATYRAL
1,512L
1,890L
Shto në shportë
20%
760L
950L
Shto në shportë
20%
600L
750L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
840L - 1,090L
1,050L - 1,090L
Shto në shportë
20%
Për ngjyrë me impakt të lartë
920L
1,150L
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
560L
700L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave