Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
  • Image Description
  • Image Description
  • Image Description
Tea Tree - Larës Pastrues për Fytyrën
PËR LËKURË TË YNDRYSHME, LËKURË ME NJOLLA | PASTRIM INTENSIV | VEGANE
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Ne nuk besojmë në lëkurën e përsosur – njollat janë një pjesë krejtësisht normale e jetës. Por ne e kuptojmë, ka raste që dëshironi të keni pak kontroll mbi të. Pikërisht këtu hyn linja jonë Tea Tree, dhe ky larës fytyre për pastrimin e lëkurës është hapi i parë i përsosur.

I dëshmuar se zvogëlon dukshëm njollat në 7 ditë, ky larës xhel-në-shkumë pastron intensivisht dhe freskon lëkurën, duke e lënë atë të duket më e pastër nga yndyra e tepërt pa atë ndjenjën e thatësisë ose të shtrëngimit.

Është formulimi ynë më natyral deri më tani dhe është i pasuruar me 91% përbërës me origjinë natyrale, vaj Tea Tree nga Komunitet për Tregti të Drejtë dhe acid salicilik.

Mund të tingëllojë paksa e frikshme, por acidi salicilik është thjesht një acid beta-hidroksi (BHA) që njihet për eksfolimin e butë të qelizave të vdekura të lëkurës, duke ndihmuar në largimin e papastërtive dhe yndyrës së tepërt.

Vaji i Tea Tree është një nga përbërësit pastrues më të fuqishëm të natyrës dhe ne e marrim atë nga fermerët ekspertë në Kenia, të cilët përdorin prodhim në shkallë të vogël, korrje me dorë dhe absolutisht asnjë pesticid për të siguruar që fuqitë e tij janë në kulmin e tyre.

Dhe, një lajm edhe më i mirë, paketimi i gjelbër i lavdishëm tani është i riciklueshëm*.

• Është vërtetuar se zvogëlon dukshëm njollat në 7 ditë
• Pastron intensivisht lëkurën
• Formulë xhel-në-shkumë
• I pershtatshem per lekurat me njolla
• Certifikuar nga Shoqëria Vegane
• I testuar dermatologjikisht

*Aty ku lejojnë objektet lokale

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
750L - 1,650L
1,190L
1190 pikë
-
+
Shto në shportë
"
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
Për lëkurë të ndjeshme
1,190L
Shto në shportë
450L
Shto në shportë
Për lëkurë të ndjeshme
1,190L
Shto në shportë
Për lëkurë të yndyrshme
750L
Shto në shportë
Për lëkurë të yndyrshme
750L
Shto në shportë
Për lëkurë të ndjeshme
1,190L
Shto në shportë
1,190L
Shto në shportë
1,650L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave