Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
  • Image Description
  • Image Description
  • Image Description
Xhel Dushi me Qershi
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURAVE • PASTON DHE RIFRESKON • VEGAN
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Bëjeni gati trupin e bukur për sezonin festiv me edicionin tonë të limituar Cherry & Cheer Xhel dushi. Një shkumë e këndshme e këtij xhel dushi do ta lërë lëkurën të pastrohet, të freskohet dhe të këndojë me aromën e ëmbel të frutave të qershisë, qumështit të bajames dhe vaniljes. Tekstura e lehtë e xhelit fryn shkëlqyeshëm në një shkumë të pasur që është e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës.

Kjo formulë frutash është bërë me përbërës 92% me origjinë natyrale, duke përfshirë ekstraktin e qershisë dhe aloe vera organike të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Meksika.

Shishja jonë plastike 100% e ricikluar përfshin plastikë të ricikluar të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit të mbledhur jashtë rrugëve dhe vijës bregdetare të Indisë – dhe mund të riciklohet gjithashtu*.Ruajeni dhe sillni pak gëzim në dushin tuaj.

*Aty ku lejojnë objektet lokale. Duke përjashtuar kapakët dhe etiketat.  • Xhel dushi


  • Aromë qershie, qumështi bajame dhe vanilje


  • E përkryer për të gjitha llojet e lëkurës


  • Një pastrim freskues


  • Bërë me 92% përbërës me origjinë natyrale


  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane


"
Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
950L
950L
950 pikë
-
+
Shto në shportë
"
Si përdoret
1. Hyni në dush.
2. Shtrydhni një sasi bujare xhel dushi dhe shkumoni butësisht në lëkurë.
3. Shijoni aromën e ëmbël të qershive dhe shpëlajeni.
Zbuloni linjën tonë të plotë të Cherry & Cheer.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
2,250L
Shto në shportë
Për lëkurë normale në të thatë
2,250L
Shto në shportë
2,250L - 2,990L
Shto në shportë
Aromë orientale
700L
Shto në shportë
Për lëkurë të ndjeshme
850L
Shto në shportë
Për të gjitha llojet e lëkurës
950L
Shto në shportë
Për të gjitha llojet e lëkurës
950L
Shto në shportë
Për të gjitha llojet e lëkurës
950L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave