Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
  • Image Description
  • Image Description
Tea Tree - Maskë nate kundër Imperfeksioneve
Për lëkurë të yndyrshme
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Maska jonë e natës Tea Tree është një formulë, e cila ndërvepron gjatë natës me lëkurën tuaj, për tjua lënë atë shumë herë më të purifikuar dhe më të pastër. E dizajnuar kryesisht për lëkurë me tendencë njollash ose akneike.

Gati për të fjetur gjumë dhe për të shijuar benefitet e maskës tonë? Çfarë, po prisni? Përhapeni atë në fytyrë, duke shmangur zonën e syve dhe të gojës dhe lëreni magjinë të ndodhë.

Maska Tea Tree, është vetëm një nga produktet e linjës kundër njollave ose akneve, nga kjo linjë mund të përmendim gjithashtu Vajin Tea Tree, larësin, eksfoliuesin, di edhe locionin.

  • Vegan

  • I pasuruar me Tea Tree nga Kenia

  • Një maskë nate, e cila nuk e dëmton jastëkun tuaj

  • Perfekte për lëkurë me njolla ose akneike.

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
1,690L
1,690L
1690 pikë
-
+
Shto në shportë
"
Si përdoret
1. Nëse, doni të përkujdeseni deri në detaj për lëkurën tuaj përdorni fillimisht larësin e fytyrës Tea Tree Skin Clearing Face Wash dhe më pas tonerin matifikues Tea Tree Skin Clearing Mattifying Toner. 2. Merrni pak sasi nga maska dhe përhapeni atë në gjithë fytyrën tuaj. 3. Shijoni gjumin tuaj të bukurisë dhe më pas lajeni fytyrën me ujë të bollshëm. Përdoreni 2 deri në 3 herë gjatë javës.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
1,190L
Shto në shportë
2,090L
Shto në shportë
Balancues dhe matifikues
2,250L
Shto në shportë
Ndihmon në pastrimin e baktereve
750L
Shto në shportë
Për lëkurë të yndyrshme
750L
Shto në shportë
Për lëkurë të yndyrshme
750L
Shto në shportë
Për lëkurë të yndyrshme dhe mikse
1,990L
Shto në shportë
1,190L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave