Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
  • Image Description
  • Image Description
Oils Of Life™ Revitalizing - Krem Nate
Për lëkurë të lodhur
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Kremi jonë i natës, Oils of Life kujdeset gjatë gjithë natës për lëkurën tuaj, duke e ushqyer dhe zbutur përgjatë 8 orëve. Në mëngjes ju do të ngriheni me një lëkurë më të relaksuar, zbutur dhe më të gjallëruar.

Kremi ka në përbërje vajin e farës së zezë të kuminit, vajin e farës camellia dhe vajin e farës së trëndafilit. Përveç kësaj, ai përmabn edhe vajin organik të ullirit italian. Çfarë po prisni? Bëjeni tuajin kremin e natës Oils of Life, për të përfituar nga gjithë atributet e tij. Përdoreni çdo natë për të pasur lëkurë, të çlodhur dhe të hidratuar.
Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
4,190L
4,190L
4190 pikë
-
+
Shto në shportë
"
Si përdoret
1. Çdo mbrëmje aplikoni në fytyrë dhe qafë, një sasi të vogël nga produkti duke e masazhuar atë në përhapje. 2. Gjumë të ëmbël dhe pafshi ëndrra të bukura, për pjesën tjetër kujdeset Oils of Life!
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
2,090L
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
1,650L
Shto në shportë
Vegane
2,990L
Shto në shportë
PËR BUZË SHUMË TË THATA
1,190L
Shto në shportë
PËR LEKURE TË NDJESHME
1,890L
Shto në shportë
PËR LËKURË MË TË BUTË
3,150L
Shto në shportë
3,190L
Shto në shportë
Qetëson dhe lehtëson lëkurën e ndjeshme
2,250L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave