Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
  • Image Description
  • Image Description
Mist për Trupin Black Musk
Aromë Orientale • Për femra
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Ky mist ose parfum trupi me notat e ëmbla të dardhës bambinella, piperit rozë dhe bergamotit dhe për kontrast myshkun e zi, do të kthehet në një nga të preferuarit tuaj shumë shpejt. Produkt vegan jo i testuar në kafshë apo gjallesa të tjera.
Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
1,750L
1,750L
1750 pikë
-
+
Shto në shportë
"
Si përdoret
1. Sprucojeni produktin në trup, pas larjes ose dushit.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
1,390L
Shto në shportë
Për lëkurë të thatë
1,750L
Shto në shportë
Aromë agrumesh
1,750L
Shto në shportë
1,390L
Shto në shportë
Aromë lulesh
1,750L
Shto në shportë
1,750L
Shto në shportë
1,390L
Shto në shportë
1,390L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave