Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
  • Image Description
  • Image Description
Black Musk - Eau de Toilette
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Black Musk Eau de Toilette me notat sensuale të myshkut dhe notat e ëmbla të dardhës bambinella, piperit rozë dhe bergamotit, është zgjedhja e duhur për çdo stinë. Produkt vegan, jo i testuar në kafshë apo gjallesa të tjera. Aromë që zgjat shumë.
Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
1,790L - 2,450L
2,450L
2450 pikë
-
+
Shto në shportë
"
Si përdoret
1. Përdoreni produktin në pjesën e qafës dhe kyçeve të duarëve.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
Aromë lulesh
1,750L
Shto në shportë
1,750L
Shto në shportë
Aromë frutash
2,450L
Shto në shportë
Aromë ikonike White Musk
600L
Shto në shportë
1,390L
Shto në shportë
1,390L
Shto në shportë
Aromë Orientale
2,950L
Shto në shportë
Aromë Orientale
1,750L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave