Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Xhel Dushi me Ulli
Për të gjitha llojet e lëkurës • Pastrim delikat • Vegjetarian
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Tani i çertifikuar nga Vegan Society dhe i bërë me 92% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë ekstraktin e frutave të vajit të ullirit dhe aloe vera organike të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Meksika, xheli ynë i dushit nga ulliri ndihmon që lëkura të ndihet e butë. Kjo aromë e freskët ulliri është e balancuar me nota delikate lulesh. Mbyllni sytë dhe imagjinoni se jeni në një ullishte me diell mesdhetar, të rrethuar nga fruta që dhurojnë shëndet.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, shkumëzon një ëmbëlsi, duke u shndërruar nga një teksturë e lehtë xhel në një shkumë të pasur me flluska. Shishja është e riciklueshme dhe e bërë nga plastika 100% e ricikluar, duke përfshirë plastiken tonë të ricikluar të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë të mbledhur nga rrugët e Bengaluru, Indi. Mund ta ricikloni edhe kapakun! Kjo do të thotë që ju mund ta doni planetin tuaj sa herë që nxiheni dhe e doni trupin tuaj.

Xhel dushi
E përkryer për të gjitha llojet e lëkurës
Lëreni lëkurën të ndjehet e butë, e pastër dhe e freskët
Aromë freskuese
92% përbërës me origjinë natyrale
Tani i certifikuar nga Shoqëria Vegane
I testuar dermatologjikisht
Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
950L
950L
950 pikë
-
+
Shto në shportë
"
Si përdoret
1. Imagjinoni pemë ulliri rreth e rrotull dushit (ose banjës) tuaj dhe shtrydhni me dashuri një sasi të mjaftueshme të xhelit të dushit tonë me ullinj.
2. Shijoni aromën e kënaqshme dhe pastaj krijjoni me duart tuaja një shkumë të pasur.
3. Shkumoni duke filluar nga këmët ngjituni lart me lëvizje të mëdha rrotulluese, filloni të ndjeni vibrimet mesdhetare që pulsojnë nëpër trup dhe mendje.
4. Shpëlahuni mirë - dhe bëhuni gati për ditën.
5. Për më shumë përfitime nga ulliri, masazhohuni me Gjalpit të Trupit Ushqyes me Ullinj pas dushit.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
Të gjitha llojet e lëkurës
950L
Shto në shportë
950L
Shto në shportë
Për të gjitha llojet e lëkurës
950L
Shto në shportë
Për të gjitha llojet e lëkurës
950L
Shto në shportë
1,190L
Shto në shportë
Aromë orientale
950L
Shto në shportë
Për të gjitha llojet e lëkurës
950L
Shto në shportë
Për të gjitha llojet e lëkurës
950L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave