Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Gjalpë Trupi me Luleshtrydhe
Për lëkurë normale në të thatë • 48 orë hidratim • Vegjetarian
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Pyetje e mirë. Mendoni se luleshtrydhet nuk bëjnë pjesë në rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës? Mendohuni perseri. Në fakt, sa më shumë aq më mirë sepse Gjalpi i Trupit Zbutës me Luleshtrydhe është një krem hidratues i mrekullueshëm për lëkurën e thatë, duke e lënë atë të ndjehet shumë e butë.
Kjo masë e bukur frutore ndihet mrekullisht ushqyese në lëkurën tuaj dhe kyç hidratimin në lëkurë deri në 48 orë. Pjesa me e mire? Enshtë pasuruar me vajin e farës së luleshtrydhes, prodhuar pa dëmtuar mjedisin. Dhe për shkak se ne e duam kombinimin e ëmbël të luleshtrydheve dhe kremit, e kemi përzier këtë Gjalpë Trupi me Luleshtrydhe së bashku me gjalpin e famshëm Shea sipas Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Gana. Është një kombinim hyjonr hidratues.
Gjalpi i Trupit Zbutës me Luleshtrydhe ju kthen në ato ditë të freskëta të verës me aromën e tij me fruta. Fiks ashtu, do të jetë gjithmonë vera në shtëpinë tuaj me aromën e ëmbël të luleshtrydhes në ajër.
Por prisni një sekondë, ‘çfarë është gjalpi i trupit?’ do të pyesni ju? Lexoni udhëzuesin tonë të dobishëm për të marrë dobësinë e këtij kremi ushqyes të mrekullueshëm dhe për të mësuar më shumë rreth Gjalpit të Trupit me Luleshtrydhe të The Body Shop. E dimë që dëshironi të mësoni më shumë.

  • Gjalpë Trupi Frutor për lëkurë normale në të thatë

  • Lëkurë e lumtur dhe e hidratuar që zgjat deri në 48 orë

  • Ushqen lëkurën, duke e lënë atë të ndjehet e butë

  • Pasuruar me gjalpë shea sipas Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Gana

  • Thithet lehtë, nuk le ndjesi ngjitëse apo yndyrosëse

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
2,250L
2,250L
2250 pikë
-
+
Shto në shportë
"
Si përdoret
1. Jeni në humor për fruta? Hidhni një sasi të vogël të Gjalpit të Trupit Zbutës me Luleshtrydhe.
2. Përhapeni në të gjithë trupin dhe masazhojeni në lëkurën tuaj me lëvizje rrethore. Sigurohuni që pjesëve më të thata t’u dhuroni pak më shumë dashuri.
3. Jepini një minutë kohë për tu përthithur dhe lini aromën e fushave të luleshtrydheve të mbushë dhomën.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
2,250L
Shto në shportë
2,250L
Shto në shportë
2,250L - 2,990L
Shto në shportë
Aromë orientale
700L
Shto në shportë
Për lëkurë të ndjeshme
850L
Shto në shportë
Për të gjitha llojet e lëkurës
950L
Shto në shportë
Për të gjitha llojet e lëkurës
950L
Shto në shportë
Për të gjitha llojet e lëkurës
950L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave