Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
  • Image Description
  • Image Description
Roots of Strength™ Firming Shaping - Krem Dite
PER NJE LEKURE ME TE BUTE • VEGANE
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Zbuloni forcën e lëkurës suaj me këtë krem të pasur që jep formë dhe forcë*, të pasuruar me ekstrakte të rrënjëve natyrale. I pasur, por jo i yndyrshëm, lëkura ndjhet e hidratuar, e fortë dhe elastike. Rrudhat e holla duken të reduktuara dhe lëkura ndihet e forcuar. Përdoreni si hapin e fundit të rutinës tuaj të kujdesit për lëkurën me produkte Roots of Strength.

  • Krem fiksues dhe formësues dite i pasur

  • 100% vegan

  • Pasuruar me 3 ekstrakte rrënjësh: xhenxhefil nga Madagaskar, ginseng nga Kina dhe ruscus nga Evropa, i pasuruar me vaj soje

  • Lëkura ndihet më e fortë, e elastike dhe e forcuar **

  • Testuar dermatologjikisht

  • Formuluar pa vaj mineral, parafinë dhe vazelinë


*Lëkura ndihet më e shëndetshme, më e fortë dhe më elastike, sikur është dhënë një formë e re.
*Vetëvlerësimi nga 123 gra
Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
3,090L
3,090L
3090 pikë
-
+
Shto në shportë
"
Si përdoret
1. Vendosni një sasi në madhësinë e bizeles në majë të gishtave.
2. Masazhojeni butë në fytyrë dhe qafë. Shmangni zonën e syve. Aplikoni çdo mëngjes dhe mbrëmje pas serumit ose koncentratit tuaj.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
PËR SY TË LODHUR
950L
Shto në shportë
Për lëkurë të ndjeshme
2,250L
Shto në shportë
Balancues dhe matifikues
2,250L
Shto në shportë
Për lëkurë të thatë
1,190L
Shto në shportë
1,890L
Shto në shportë
Për lëkurë të yndyrshme dhe mikse
1,990L
Shto në shportë
Për lëkurë të ndjeshme
2,090L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave