Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
  • Image Description
Larës Fytyre Purifikues Himalayan Charcoal
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Pastroni lëkurën tuaj me larësin tonë me argjilë dhe qymyr Himalaje, Himalayan Charcoal Purifying Clay Wash, 100% vegjetarian me aromë gjallëruese. Formuluar me qymyr bambuje nga rrëza e Himalajës, argjilën kaolinë dhe vajin Tea Tree të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Kenia, pastron papastërtitë dhe ndihmon në pastrimin e poreve. Ky larës fytyre shkumues ka një strukturë argjile të butë mëndafsh që është mjaft delikate për të gjitha llojet e lëkurës. Lë lëkurën të ndjehet e freskët, e butë dhe e matifikuar pa e tharë.

  • Larës fytyre i butë për përditshmëri

  • Pastron dhe purifikon lëkurën dhe ndihmon në pastrimin e poreve

  • Heq yndyrën e tepërt dhe matifikon

  • Shkumon menjëherë

  • Pasuruar me qymyr bambuje nga Himalajet dhe argjilë kaolinë

  • Pasuruar vajin Tea Tree të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Kenia

  • Testuar dermatologjikisht

  • Unë jam në Paketën Himalayan Charcoal Skin Purifying Kit - shikoni këtu

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
1,650L
1,650L
1650 pikë
-
+
Shto në shportë
"
Si përdoret
Lagni duart dhe fytyrën me ujë të ngrohtë.
Shtrydhni një sasi të vogël të larësit së fytyrës në duar dhe krijoni në një shkumë kremoze.
Butësisht masazhoni shkumën në lëkurën tuaj.
Shpëlajeni me ujë të ngrohtë me lëvizje rrethore për lëkurë që ndihet e bukur, e butë dhe e pastruar.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
Për lëkurë të ndjeshme
800L
Shto në shportë
Për lëkurë të ndjeshme
1,190L
Shto në shportë
450L
Shto në shportë
Për lëkurë të ndjeshme
1,190L
Shto në shportë
Për lëkurë të yndyrshme
750L
Shto në shportë
Për lëkurë të yndyrshme
750L
Shto në shportë
Për lëkurë të ndjeshme
1,190L
Shto në shportë
1,190L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave