Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
  • Image Description
  • Image Description
Makskara Super Volume
Për volumizim dhe zgjatje • Nuk krijon copëza
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Pavarësisht nëse ndiheni të egër, miqësorë ose flirtues, sytë tuaj gjithmonë përfitojnë nga pak vëmendje shtesë - kështu që ndihmojini ata të kenë një shikim goditës me Maskarën Super Volume. Kjo bukuroshe ndihmon në theksimin e qerpikëve tuaj me kalime të buta për qerpikë me ngjyrë dhe vëllim intensiv.
Sytë tanë janë një nga pjesët më intriguese dhe karakteristike të trupave tanë të mahnitshëm. Ata marrin përsipër përpjekjet tona të komunikimit - shpesh shprehin gjendje shpirtërore ose emocionale pa hapur gojën fare. Sytë tanë kanë një atmosferë magjike - të ndritshme, gazmore dhe rrezatuese - duke u treguar të tjerëve një dritare drejt shpirtit tonë. Kështu që shpirti juaj i bukur le të shkëlqejë duke ndihmuar ngjyrën tuaj mahnitëse të syve të shfaqet me maskarën tonë të zezë ose kafe që voluminoze. Pa rrëmujë, vetëm disa kalime të kujdesshme të furçës për qerpikë që zgjaten dhe nuk ngjiten, duke punuar në të gjithë gjatësinë e qerpikut. Për të shtuar dramaticitet në shikimin tuaj tërheqës, mund të shtoni një shtresë tjetër maskara. Tani është koha të hidhemi në veprim.

  • Vëllim dhe zgjatje magjepsëse

  • Nuk ngjitet

  • Testuar oftalmologjikisht (fjalë tjetër për testuar shkencërisht)

  • I përshtatshëm për përdoruesit e lenteve të kontaktit gjithashtu

  • Pasuruar në mënyrë magjepsëse me vaj marula për një ndjesi të shkëlqyeshme

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
1,090L
1,450L
1,090L
1,450L
1090 pikë
-
+
Shto në shportë
"
Si përdoret
1. Sigurohuni që sytë tuaj të ndihen të freskët dhe të pastër.
2. Maskara me një kalim në qerpikë.
3. Kalojeni nga brenda për jashtë, duke buzëqeshur ndërkohë.
4. Shtoni shtresa të tjera për vëllim dhe efekt shtesë.
5. Përplasini qerpikët për tu ndier sikur fluturoni.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
25%
MASKARË E LEHTË E PËRDITSHME
1,460L
1,950L
Shto në shportë
25%
MASKARË ME VOLUM TË NDËRTUESHËM
1,460L
1,950L
Shto në shportë
Përfundim natyral
14L
Shto në shportë
26%
260L
350L
Shto në shportë
25%
Përfundim mat
970L
1,290L
Shto në shportë
25%
860L
1,150L
Shto në shportë
25%
Përfundim mat
970L
1,290L
Shto në shportë
25%
Përfundim mat
890L
1,190L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave