Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
  • Image Description
  • Image Description
Drops Of Light™ Pure Healthy Brightening - Serum
Për lëkurë pa jetë
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Kush nuk i do rrezet e diellit në një ditë me shi? Për të festuar shtëpinë e buzëqeshjes suaj punëtore, diellore, këtu është shishja jonë e talentuar e shkëlqimit, serumi ynë Drops of Light ™ Brightening, për t'ju ndihmuar të zgjoni lëkurën me pamje të lodhur për të parë tonin e lëkurës më të ndriçuar dhe lëkura e pabarabartë duket më e ekuilibruar.

Edhe lëkura më e shëndetshme dhe e gjallë ka nevojë për një ngritje të moralit herë pas here. Serumi ynë Brightening është nxitësi juaj personal kur bëhet fjalë për pigmentim të pabarabartë të lëkurës ose lëkurë me pamje të lodhur. Kjo shishe gëzimi e ka rradhën përpara kremit tuaj hidratues dhe ndihmon lëkurën të ndihet e freskët dhe nxjerr një fytyrë me pamje më të ndritshme në pah.

Kështu që, kur të keni këtë produkt diellor ose ndonjë tjetër nga linja Drops of Light™ pranë jush, do të shihni se ditët e errëta janë gjithmonë të mbushura me ylber.

  • Teksturë e lehtë, ëndërruese, e cila thithet shpejt në lëkurë.

  • Lëkura e lodhur duket menjëherë më e ndritshme dhe e njëtrajtësuar.

  • Me përdorim të rregullt, lëkura shfaqet më e butë dhe më e rrezellitëse, me një ton të barabartë.

  • Merreni me vete ditë e natë për një shpërthim diellor.

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
3,350L
3,350L
3350 pikë
-
+
Shto në shportë
"
Si përdoret
1. Vendosni 2-3 pika mbi fytyrën dhe qafën tuaj në lëkurën e pastruar, provoni Shkumën tonë Pastruese Drops Of Light ™ Brightening.
2. Masazhoni butësisht Serumin tonë Brightening në lëkurë në mëngjes dhe në mbrëmje, duke buzëqeshur ndërsa e aplikoni.
3. Përfundoni ndjenjën e ylberit me një krem hidratues për fytyrën. Ne rekomandojmë Kremin tonë Ditor Drops of Light ™ Brightening në rutinën tuaj të mëngjesit.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
DERI NE 30 ORE HIDRATIM
2,290L
Shto në shportë
2,790L
Shto në shportë
4,190L
Shto në shportë
PËR LËKURË TË LODHUR
3,590L
Shto në shportë
Për lëkurë të dehidratuar
3,390L
Shto në shportë
Për lëkurë që duket më e freskët
3,390L - 4,090L
Shto në shportë
Për lëkurë pa jetë
4,090L - 4,690L
Shto në shportë
Për lëkurë më të butë
2,090L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave