Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
  • Image Description
  • Image Description
Tea Tree - Larës Pastrues për Fytyrën
Për lëkurë të yndyrshme
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Nëse keni vërejtur ca akne në fytyrën tuaj, me siguri ka një koktej yndyre, makeup-i dhe papastërtish që grumbullohen në poret tuaja dhe lëkura juaj po bërtet për ndihmë, Larësi iFytyrës Tea Tree Skin Clearing Facial Wash është këtu për të shpëtuar ditën. Është një larës freskues për fytyrën me Tea Tree që do të ndihmojë lëkurën tuaj të gjejë ekuilibrin.

Nëse jeni të prirur ndaj mbiprodhimit të yndyrës dhe akneve, është koha ti bëni ballë me një rutinë të rregullt të kujdesit të lëkurës. Hapi i parë, takoni larësin tuaj të ri me Tea Tree. Larësi ynë i fytyrës është formuluar me lëkurën akneike në mendje, për t'ju ndihmuar të ju japë atë ndjesi të freskët. -Është shumë punëtor, vegan dhe i pasuruar me Tea Tree të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Kenia. Dhe për t’I vënë kapakun larësi i fytyrës me Tea Tree i The Body Shop ka qenë një favorit i besuar për një kohë të gjatë për aftësinë e tij për të ndihmuar në heqjen e papastërtive për të zbuluar një lëkurë më të matifikuar, me pamje më të pastër.
Ju mund të shijoni atë ndjenjën e pastërtisë të lezetshme me çdo përdorim dhe të jetoni bukur e me vetëbesim çdo ditë duke ditur që ky mik i vogël po punon shumë në prapaskenë.

  • Produkt vegan

  • Pasuruar me vaj Tea Tree të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Kenia

  • Pastron thellë fytyrën

  • Shumë freskues në lëkurë

  • Delikat dhe i butë me lëkurën akneike

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
750L
750L
750 pikë
-
+
Shto në shportë
"
Si përdoret
1. Spërkatni fytyrën me pak ujë të vakët. Shmangni ujin e nxehtë, i cili mund të shkaktojë skuqje të fytyrës (Uups!)
2. Masazhoni fytyrën duke larë fytyrën në lëkurë të lagur me lëvizje rrethore, duke krijuar një shkumë freskuese për heqjen e papastërtive ndërsa shkumoni.
3. Shpëlajeni me kujdes fytyrën.
4. Ndiqni me Tonerin Tea Tree Skin Clearing Mattifying Toner për rezultatet më të mira. Përdoreni çdo ditë si pjesë e rutinës tuaj normale të kujdesit për lëkurën.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
Për lëkurë të ndjeshme
800L
Shto në shportë
Për lëkurë të ndjeshme
1,190L
Shto në shportë
450L
Shto në shportë
Për lëkurë të ndjeshme
1,190L
Shto në shportë
Për lëkurë të yndyrshme
750L
Shto në shportë
Për lëkurë të ndjeshme
1,190L
Shto në shportë
1,190L
Shto në shportë
1,650L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave