Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
  • Image Description
  • Image Description
Pastrues Delikat Makeup-i për Sytë me Kamomil
Për lëkurë të ndjeshme • Heq butësisht makeup-in dhe papastërtitë • Vegan
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Shkrin maskarën, eleminon penelin, pastron tonet e syve. Përshëndetni Pastruesin tonë Delikat të Makeup-it të Syrit me Kamomil.

Pavarësisht nëse ju pëlqen një ‘smoke eye’, peneli ose xixat në të gjithë kapakun e syrit, pastruesit e butë të makeup-it të syve duhet të jenë shoku juaj më i mirë. Pra, le të ju prezantojmë me Pastruesin tonë Delikat të Makeup-it të Syrit me Kamomil. Është i ashpër me makeup-in, por delikat me lëkurën tuaj të ndjeshme pasi ndihmon në shkrirjen e makeup-it nga qerpikët dhe kapakët e syve dhe qetëson si lëkurën e ndjeshme, të thatë ashtu edhe përdoruesit e lenteve të kontaktit.
E pasuruar me ekstrakt kamomili, kjo shishe luksoze pastruese e makeup-it të syve për lëkurën e ndjeshme ndihet e butë si mëndafsh. Ky pastrues do të ndihmojë për të hequr çdo gjurmë të fundit të makeup-it së syve, duke e lënë lëkurën tuaj të ndihet e pastruar. Lamtumirë sytë panda.
Jeni kurioz për pjesën tjetër të gamës tonë të Kamomilit? Duhet të jeni. I butë mjaftueshëm për të gjitha llojet e lëkurës, përfshin jo vetëm pastruesin e makeup-it të syve të The Body Shop, por edhe Gjalpin tonë më të shitur Camomile Sumptuous Cleansing Butter që ndihmon për të pastruar makeup-in në të gjithë fytyrën tuaj. Ne do t'ju kthejmë ndjesinë e të qenit të pastër dhe të bukur.

  • I butë mjaftueshëm për lëkurën e ndjeshme dhe përdoruesit e lenteve të kontaktit

  • Pasuruar me ekstrakt kamomili

  • Grimi i syve shkrihet sikur të mos ketë qenë kurrë

  • I butë me qerpikët dhe kapakët, duke i lënë të ndihen më të pastër

  • Jam në Kitin e Heqjes së Butë të Makeup-it me Kamomil - shikojeni këtu

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
1,190L
1,190L
1190 pikë
-
+
Më njoftoni kur ka stok
"
Si përdoret
1. Përplasini qerpikët dhe hidhni një vështrim të fundit punës tuaj të artit.
2. Vendosni një sasi të vogël të Pastruesit të Makeup-it së syve në një tampon pambuku dhe pastrojini butësisht sytë tuaj.
3. Shpëlajeni me ujë dhe thajeni.
Doni një pastrim të dyfishtë? Po kështu edhe ne! Provoni një sasi të mjaftueshme të Camomile Sumptuous Cleansing Butter dhe masazhojeni në fytyrën tuaj. Shpëlajeni. Çfarë ndjesie të freskët le.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
Për lëkurë të ndjeshme
800L
Shto në shportë
Për lëkurë të ndjeshme
1,190L
Shto në shportë
450L
Shto në shportë
Për lëkurë të yndyrshme
750L
Shto në shportë
Për lëkurë të yndyrshme
750L
Shto në shportë
Për lëkurë të ndjeshme
1,190L
Shto në shportë
1,190L
Shto në shportë
1,650L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave