Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
  • Image Description
  • Image Description
Maskë Nate për Fytyrën me Hemp
Për lëkurë të thatë • Aromë e freskët
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Kur bëhet fjalë për hidratim, kërpi është I duhuri. Jepini lëkurës së tharë një dozë shumë të nevojshme hidratimi me maskën tonë ushqyese brenda natës. E pasur në hidratim pa yndyrosje, maska fillon të funksionojë ndërsa flini për të rimbushur lëkurën e etur me lagështi. Zgjohuni me lëkurë që ndihet më e butë dhe e qetë. Lëkura e thatë ndihet e lehtësuar nga tërheqja, me një vello hidratuese mbi lëkurë për ta mbajtur atë të hidratuar deri në 72 orë. Pasuruar me vajin e farës së kërpit, i njohur për vetitë e tij ultra-ushqyese dhe rigjeneruese të lëkurës.

  • Maskë për fytyrën brenda natës për lëkurë të thatë

  • Hidraton intensivisht lëkurën deri në 72 orë

  • Pasuruar me aloe vera organike të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Meksika

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
2,690L
2,690L
2690 pikë
-
+
Shto në shportë
"
Si përdoret
1. Vendosni një shtresë të trashë maske duke përdorur gishtat ose Furçën tonë Expert Face Mask.
2. Lëreni për 5-10 minuta.
3. Masazhojeni në lëkurë dhe përdorni një pecetë ose letër të lagur për të hequr çdo tepricë.
4. Lëreni maskën gjatë natës dhe bëni një gjumë të mirë.
5. Përdoreni 2-3 herë në javë në lëkurë të pastruar.
Shmangni zonën e syve dhe buzëve. Në rast të kontaktit me sytë, shplajeni menjëherë dhe tërësisht.
I përshtatshëm për lëkurë të thatë në shumë të thatë.
Mos e aplikoni në lëkurë të dëmtuar. Nëse u jep acarim, ndërpriteni përdorimin.
Mbajeni larg fëmijëve.
E papërshtatshme për konsum.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
2,090L
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
1,650L
Shto në shportë
Vegane
2,990L
Shto në shportë
PËR BUZË SHUMË TË THATA
1,190L
Shto në shportë
PËR LEKURE TË NDJESHME
1,890L
Shto në shportë
PËR LËKURË MË TË BUTË
3,150L
Shto në shportë
3,190L
Shto në shportë
Qetëson dhe lehtëson lëkurën e ndjeshme
2,250L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave