Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
  • Image Description
Oils Of Life™ Intensely Revitalising Bi-Phase Essence- Locion për Fytyrë
Për lëkurë më të butë
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Kjo formulë unike bifazike [vaj + ujë] është hapi i parë thelbësor pas pastrimit. I mbushur me tre vajra farash të çmuara nga e gjithë bota, formula bifazike kombinon freskinë e ujit me ndjesinë ushqyese të vajit, për ta lënë lëkurën të ndihet e zbutur dhe e rimbushur menjëherë me hidratim.

  • Pasuruar me Vaj Susami të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Nikaragua

  • I mbushur me vajin e farës së kuminës të zezë nga Egjipti, vajin e farës së kamelisë nga Kina dhe vajin e farës së trëndafilit nga Kili

  • Shkëlqimi rikthehet dhe lëkura duket më e butë

  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës

  • Vetëvlerësim nga 102 gra

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
2,090L
2,090L
2090 pikë
-
+
Shto në shportë
"
Si përdoret
1. Tundni shishen para se të derdhni disa pika në pëllëmbën e duarve ose në një tampon pambuku.
2. Vendoseni në fytyrë çdo mëngjes dhe mbrëmje pas pastrimit, përpara një vaji fytyre, serumi ose kremi. Shmangni zonën e syve.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
DERI NE 30 ORE HIDRATIM
2,290L
Shto në shportë
2,790L
Shto në shportë
4,190L
Shto në shportë
PËR LËKURË TË LODHUR
3,590L
Shto në shportë
Për lëkurë të dehidratuar
3,390L
Shto në shportë
Për lëkurë që duket më e freskët
3,390L - 4,090L
Shto në shportë
Për lëkurë pa jetë
4,090L - 4,690L
Shto në shportë
Për lëkurë pa jetë
3,350L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave