Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
  • Image Description
  • Image Description
Seaweed - Krem Xhel për Kontrollin e Yndyrës
Balancues dhe matifikues • Për lëkurë të yndyrshme dhe mikse • Vegan
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Kremi ynë Xhel për Kontrollin e Yndyrës me Alga Deti është shpëtimtari juaj i mëndafshtë për fytyrën e yndyrosur dhe vajrat e tepërta. E përsosur për lëkurat mikse dhe të yndyrshme, ndihmon për të sjellë ekuilibrin përsëri në lëkurën tuaj, duke e lënë atë të ndihet më e freskët, e hidratuar dhe e matifikuar.
Kremi ynë Xhel për Kontrollin e Yndyrës me Alga Deti ju mundëson të shkoni në det pa veshur kostumin tuaj të banjës. Është i mbushur me alga deti nga Irlanda. Me fjalë të tjera: ju mund të shijoni të gjitha përfitimet e algave të detit pa u ngatërruar në to.

Kur bëhet fjalë për zgjedhjen e një kremi fytyre për lëkurë të yndyrshme, ose për çdo produkt për lëkurën e yndyrshme, është e rëndësishme të gjeni diçka që është e lehtë dhe nuk do të nxitë yndyrën e tepërt. Mos u shqetësoni, Kremi i algave të The Body Shop ka menduar për ty.
Kjo perlë e vogël e frymëzuar nga deti është një nga më të shiturat për aftësinë e kremit për të ndihmuar në ekuilibrimin e yndyrës, për lëkurë që duket më e matifikuar. Është vetëm një pikë e vogël, por e fuqishme në oqean kur zbuloni të gjithë linjën tonë të lëkurës së algave.

  • I përshtatshëm për llojet e lëkurës mikes dhe të yndyrshme

  • I mbushur me alga deti

  • Ultra I lehtë

  • Ndihmon për të ekuilibruar yndyrën e tepërt dhe për të matifikuar lëkurën tuaj

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
2,250L
2,250L
2250 pikë
-
+
Shto në shportë
"
Si përdoret
1. Jepini lëkurës tuaj një pastrim të butë me Xhelin Pastrues me Alga
2. Koha për toner! Rigjallëroni lëkurën tuaj me Tonerin Balancues të Yndyrës me Alga
3. Tani butësisht përhapeni Kremin tonë Xhel për Kontrollin e Yndyrës me Alga në të gjithë fytyrën dhe qafën tuaj.
4. Mbani lëkurën tuaj të ndjehet aq të freskët sa mund të jetë me një maskë fytyre dy herë në javë. Pse të mos provoni Maskën tonë Balancuese të Yndyrës me Argjilë dhe Alga Deti.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
PËR SY TË LODHUR
950L
Shto në shportë
Për lëkurë të ndjeshme
2,250L
Shto në shportë
Për lëkurë të thatë
1,190L
Shto në shportë
1,890L
Shto në shportë
Për lëkurë të yndyrshme dhe mikse
1,990L
Shto në shportë
PER NJE LEKURE ME TE BUTE
3,090L
Shto në shportë
Për lëkurë të ndjeshme
2,090L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave