Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Sapun për Fytyrën dhe Trupin me Moringa
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
450L
450L
450 pikë
-
+
Shto në shportë
"
Si përdoret
Si ta përdor?
1. Shkumojeni.
2. Përhapeni mbi lëkurë të lagur.
3. Shpëlahuni.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
Për lëkurë të ndjeshme
800L
Shto në shportë
Për lëkurë të ndjeshme
1,190L
Shto në shportë
Për lëkurë të ndjeshme
1,190L
Shto në shportë
Për lëkurë të yndyrshme
750L
Shto në shportë
Për lëkurë të yndyrshme
750L
Shto në shportë
Për lëkurë të ndjeshme
1,190L
Shto në shportë
1,190L
Shto në shportë
1,650L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave