Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Balsam për Skalpin me Xhinxher
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Thuaj ‘shihemi!’ skalpit të thatë dhe flokëve të dobët dhe ‘përshëndetje!’ fijeve që ndjehen seriozisht të lëmueshme me kondicionerin tonë më të fuqishëm se kurrë më parë për kujdesin e kokës me xhenxhefil.

Tani i certifikuar nga The Vegan Society dhe i bërë me 97% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajin esencial të xhenxhefilit, lëvoren e thuprës dhe ekstraktet e lëvores së shelgut të bardhë dhe aloe vera organike në Komunitet Fair Trade nga Meksika, kondicioneri ynë ndihmon në qetësimin e skalpit të thatë dhe i lë flokët e dobët të ndjehen më të fortë. , më e butë dhe më elastike.*

E bërë me proteinë vegane mëndafshi, përdorni këtë material me aromë të këndshme xhenxhefili si pjesë e rutinës sonë me 3 hapa Xhenxhefil për të ndihmuar në riparimin e flokëve nga brenda dhe për të lënë lëkurën e kokës të thatë të ndjehet të ushqyer, më të lumtur dhe më të shëndetshëm.*

Kondicioneri ynë vjen gjithashtu në shishe të bëra me plastikë 100% të ricikluar, duke përfshirë plastikën e ricikluar të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit të mbledhur nga rrugët e Bengaluru, Indi, kështu që bën mirë për punën tuaj dhe planetin tuaj.**

*Arritet kur përdoret si një rutinë e plotë e shampo, balsam dhe serum. Riparon dukshëm flokët. ** Kapaku nuk është bërë me plastikë të ricikluar.

Kondicioner për kujdesin e kokës
E përkryer për skalpin e thatë dhe flokë të dobët
Lëreni kokën e thatë të ndjehet qetësues*
Lërini flokët të ndjehen më të fortë, më të butë dhe më elastik*
Bërë me 97% përbërës me origjinë natyrale
Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
1,190L
1,190L
1190 pikë
-
+
Shto në shportë
"
Si përdoret
1. Nëse vërtet dëshironi t’i jepni skalpit pak kujdes serioz, filloni gjërat me Shampon tonë Kundër Zbokthit me Xhinxher. Dhe shpëlajeni.
2. Tani bëjini gjërat më emocionuese me një sasi të vogël të Balsamit tonë për Kujdesin e Skalpit me Xhinxher.
3. Masazhojeni në flokë të lagur dhe të pastër, duke mos lënë asnjë pjesë të skalpit tuaj të padashur.
4. Krihni flokët me Krehërin tonë Detangling.
5. Shpëlajini të gjitha. Lumturi e butë.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
450L
Shto në shportë
1,650L
Shto në shportë
PER FLOKE DHE SKALP TE YNDYRSHEM
1,190L
Shto në shportë
1,190L
Shto në shportë
PËR KAÇURRELA
2,490L
Shto në shportë
PËR KAÇURRELA
1,790L
Shto në shportë
Për flokë normale në të thatë
2,150L
Shto në shportë
Për flokë normale në të thatë
450L - 1,190L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave