Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
  • Image Description
Aloe - Krem Larës & Qetësues
Për lëkurë të ndjeshme
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Ky pastrues i pasur kremoz dhe qetësues hidraton dhe pastron butësisht lëkurën e ndjeshme. Shkrini papastërtitë dhe zbuloni lëkurën që ndihet e pastër, e freskuar dhe e qetë.

  • Formuluar për lëkurë të ndjeshme

  • Aloe e Pastër e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë në Campeche, Meksikë

  • Pa aromë, ngjyrues ose alkool të shtuar

  • Formuluar pa konservantë

  • Qetësoni dhe zbutni lëkurën e ndjeshme me fuqinë e Aloe Vera.

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
1,190L
1,190L
1190 pikë
-
+
Shto në shportë
"
Si përdoret
1. Masazhojeni në fytyrë dhe qafë.
2. Fshijeni me një tampon pambuku ose shpëlajeni me ujë të pastër.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
Për lëkurë të ndjeshme
800L
Shto në shportë
450L
Shto në shportë
Për lëkurë të ndjeshme
1,190L
Shto në shportë
Për lëkurë të yndyrshme
750L
Shto në shportë
Për lëkurë të yndyrshme
750L
Shto në shportë
Për lëkurë të ndjeshme
1,190L
Shto në shportë
1,190L
Shto në shportë
1,650L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave