Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
  • Image Description
  • Image Description
Maskë për Fytyrën për Purifikim dhe Shkëlqim Himalayan Charcoal
Purifikon lëkurën e yndyrshme • Zbulon shkëlqimin tuaj • Pastron poret
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Maska jonë purifikuese Himalayan Charcoal është perfekte për të larguar lëkurën e vdekur dhe për të përthithur yndyrën e tepërt në lëkurën tuaj. I jep lëkurës një gjallërim dhe pastrim mahnitës në vetëm 5 deri në 10 minuta aplikim.E përbërë, nga karbon bambuje dhe çaji jeshil, kjo maskë ju garanton pore të pastra dhe lëkurë më të shëndetshme.Perfekte për tu aplikuar në kushte shtëpie.
Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
500L - 2,690L
950L - 2,690L
500L
950L
500 pikë
-
+
Shto në shportë
"
Si përdoret
1. Merrni pak sasi nga maska në mollëzat e gishtave tuaj. 2. E përhapni atë në fytyrë dhe mbajeni përreth 5 deri në 10 minuta. 3. Shpëlajeni fytyrën duke e hequr produktin me lëvizje rrethore.4. Përdoreni maskën 3 deri në katër herë në javë.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
Për lëkurë me pore të bllokuara
2,690L
Shto në shportë
2,690L
Shto në shportë
Për lëkurë pa jetë
950L - 2,690L
Shto në shportë
Për lëkurë të dehidratuar
950L - 2,690L
Shto në shportë
Vegan
700L
Shto në shportë
Për lëkurë pa jetë
950L
Shto në shportë
Për lëkurë të thatë
2,690L
Shto në shportë
Për lëkurë të thatë
700L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave