Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
  • Image Description
Scrub Trupi me Shea
Për lëkurë pa jetë • Aromë arore • Vegan
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Merrni Scrub-in tonë me Shea, për të hequr qelizat e vdekura të lëkurës, duke e lënë lëkurën tuaj jashtëzakonisht të butë. Textura e tij me sheqer dhe aromën delikate të arrave, shton një nuancë luksi në rutinën tuaj eksfoluese.

  • Eksfoliues Trupi

  • Lëmon dhe rafinon lëkurën

  • E lë lëkurën të ndihet jashtëzakonisht e butë

  • Aromë delikate me arra

  • Gjalpë shea i Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Tamale, Gana

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
800L - 2,150L
2,150L
2150 pikë
-
+
Shto në shportë
"
Si përdoret
1. Eksfolioni butësisht lëkurën e thatë përpara se ta pastroni dhe hidratoni me Scrub-in tonë Eksfoliues të Trupit tonë me Sheqer dhe Shea.
2. Së pari, bëni një dush ose banjë të ngrohtë në të nxehtë për të ndihmuar në hapjen e poreve, zbutjen e qelizave të vdekura të lëkurës dhe përgatitjen e lëkurës për eksfolijim.
3. Nëse depilimi është pjesë e rutinës të kujdesit për trupin, bëjeni këtë para se të përdorni scrub-in për të ndihmuar në parandalimin e acarimit
4. Masazhoni butësisht scrub-in në lëkurë të njomë ose të lagur me lëvizje rrethore. Shkoni poshtë nga fundi i qafës deri te këmbët.
5. Për të bërë eksfolijimin në mënyrë më efektive, përdoreni me furçën tone të trupit, rrjetën ose sfungjerin.
6. Shpëlajeni mirë duke përdorur duart, për ta lënë lëkurën të ndihet më e butë dhe e lëmuar.
7. Përdoreni 1-2 herë në javë.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
Për lëkurë të thatë
800L - 2,150L
Shto në shportë
2,150L
Shto në shportë
2,150L
Shto në shportë
2,150L
Shto në shportë
3,690L
Shto në shportë
3,450L
Shto në shportë
ZBUTË DHE PASTRON LËKURËN E THATË
2,150L
Shto në shportë
Për lëkurë shumë të thatë
800L - 2,150L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave