Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
  • Image Description
  • Image Description
Vaj Rigjenerues për Futyrë me CBD
Për lëkurë të dehidratuar • Aromë e gjelbër
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Vaji ynë i fytyrës CBD ndihmon në rigjenerimin e lëkurës së dehidratuar dhe të stresuar *.

I pasur me përzierje të CBD-së (Cannabidiol) me origjinë natyrale dhe vajit të farës së kërpit. Ka formulë të lehtë, jo të yndyrshme dhe ndihmon lëkuren tuaj për të rikuperuar nivelet e hidratimit dhe për të lehtësuar parehatinë e lëkurës së dehidratuar. Lëkura qetësohet, dhe mbetet me një teksturë të përmirësuar që ndihet më e butë në prekje.

* Çfarë është lëkura e stresuar? Ne e klasifikojmë lëkurën e stresuar si lëkurë që përjeton shqetësime nga dehidratimi, thatësia, humbja e shkëlqimit dhe rënia e pamjes së përgjithshme të lëkurës.

  • I pasur me CBD dhe vaj fare kërpi me origjinë natyrale

  • Me ekstrakt nga 'Squalane' dhe 'Patchouli'

  • Formulë jo e yndyrshme

  • Vegan

  • 99.9% përbërës me origjinë natyrale

  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
3,390L
3,390L
3390 pikë
-
+
Shto në shportë
"
Si përdoret
1. Në mëngjes dhe në darkë, vendosni 4-5 pika vaj në pëllëmbën e dorës tuaj.
2. Me gishtin tuaj, vendosni pika të vogla të vajit në lëkurën e fytyrës tuaj. Lëkura duhet pastruar paraprakisht dhe shmangni zonën e syve gjate aplikimit.
3. Butësisht përhapeni dhe shtypeni vajin në fytyrën tuaj, duke përdorur gishtat tuaj.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
DERI NE 30 ORE HIDRATIM
2,290L
Shto në shportë
2,790L
Shto në shportë
4,190L
Shto në shportë
PËR LËKURË TË LODHUR
3,590L
Shto në shportë
Për lëkurë që duket më e freskët
3,390L - 4,090L
Shto në shportë
Për lëkurë pa jetë
4,090L - 4,690L
Shto në shportë
Për lëkurë më të butë
2,090L
Shto në shportë
Për lëkurë pa jetë
3,350L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave