Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Serum Nate Peeling Himalayan Charcoal
Vegane • Per lekure mikse dhe te kombinuar
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Shijoni lëkurën më të lëmuar dhe më të pastër me Lëkurën e Natës me Qymyr Himalayan.

Duhen vetëm disa pika nga ky eksfolim nate super i lehtë për të përmirësuar strukturën e lëkurës në mënyrë që ajo të duket më e lëmuar dhe më rrezatuese.

Përbërja është vegane, me 98% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë qymyr bambuje nga ultësira e Himalajeve dhe ekstrakt hibiscus, i cili përmban acide organike të njohura për vetitë e tyre eksfoluese.

Thjesht aplikojeni në fytyrë në mbrëmje. Shikoni formulën të shndërrohet në një lëng të pastër në lëkurën tuaj. Lëreni të funksionojë ndërsa flini. Shpëlajeni në mëngjes. Zgjohuni me lëkurë më të lëmuar. Përdoreni rregullisht për të balancuar nivelet e sebumit.

 • Peeling natën që përmirëson strukturën e lëkurës

 • I pershtatshem per lekurat e kombinuara dhe te yndyrshme

 • Formulë super e lehtë që nuk lë njolla

 • 98% përbërës me origjinë natyrale

 • Vegane

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
2,990L
2,990L
2990 pikë
-
+
Shto në shportë
"
Si përdoret

 1. Aplikoni 2-3 pika në lëkurë të pastruar dhe të tharë.

 2. Ju shikoni se si shndërrohet në një lëng të pastër.

 3. Gëzoni një gjumë të mirë të natës.

 4. Shpëlajeni në mëngjes.

 5. Përdorni maksimumi 3 darka në javë.

 6. Për rezultate më të mira, kombinoni me produkte të tjera të serisë.

 7. Ky produkt përmban acide organike që mund të rrisin ndjeshmërinë e lëkurës ndaj dritës së diellit. Shmangni ekspozimin direkt në diell dhe mbroni lëkurën tuaj me një krem ​​kundër diellit gjatë përdorimit të këtij produkti, si dhe 7 ditë pas ndërprerjes së përdorimit.

0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
2,090L
Shto në shportë
Balancues dhe matifikues
2,250L
Shto në shportë
Ndihmon në pastrimin e baktereve
750L
Shto në shportë
Për lëkurë të yndyrshme
750L
Shto në shportë
Për lëkurë të yndyrshme
750L
Shto në shportë
Për lëkurë të yndyrshme dhe mikse
1,990L
Shto në shportë
1,190L
Shto në shportë
Për lëkurë akneike
1,390L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave