Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

The Ultimate Advent of Change 2023

25 PRODUKTE

The Ultimate Advent of Change 2023

S'ka ende vlerësim

18,900L

Zbuloni gëzimin e përditshëm ndërsa numëroni mbrapsht për në prag të Krishtlindjes me 25 ëmbëlsirat nga koka te këmbët e fshehura në The Ultimate Advent of Change.

Ne nuk do të japim shumë, por mund të jeni i sigurt se është i mbushur me pjesët tona më të mira që e duan trupin. Ndoshta do të gjeni disa nga kremrat tanë të mëndafshtë të dushit, një pastrim trupi që zbut, apo edhe një maskë ose dy.

Ne po përpiqemi gjithmonë të krijojmë produkte efektive dhe punëtore për ju. Kjo është arsyeja pse çdo surprizë që do të gjeni të fshehur në kalendarin tuaj është krijuar me përbërës të cilësisë së lartë që jo vetëm punojnë shumë për trupin tuaj, por gjithashtu ju inkurajojnë të praktikoni dashurinë për veten çdo ditë.

Dhe ky kalendar Advent nuk ju sjell vetëm dashuri dhe lumturi. Me përbërësit e Tregtisë së Drejtë të Komunitetit dhe paketimin e riciklueshëm*, ajo sjell pak dashuri edhe për partnerët tanë globalë.

Dhuratat e Krishtlindjeve me të vërtetë nuk bëhen shumë më të mrekullueshme se kjo.

*Aty ku lejojnë ligjet lokale.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim