Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Aromë e thatë me Shegë & Mana të Kuqe

Aromë e thatë me Shegë & Mana të Kuqe

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

Çmimi origjinal qe: 1,190L.Çmimi i tanishëm është: 700L.

Gëzoni një aromë freskuese në çdo kohë të ditës me aromat tona të thata të frymëzuara nga superushqimet. Provoni aromën energjike të shegës dhe manave.

  • Aromë e thatë, ideale gjatë lëvizjes
  • Aromë energjike e manave me nota shege, qershie dhe trëndafili
  • Përdoreni në çdo kohë të ditës

Octyldodecanol, Trietilhexanoin, Parfum / Aromë, Dyllë Mikrokristalinë Microcrystalline Wax, Vaj Recini Hidrogjenuar, Karbonat Dikaprilil, Laureth-3, Bis-Digliceril Poliaciladipat-2, Silicë / Copercara Cerifa, Salicilat Benzili, Acetat Tokoferili, Linalool, Vaj Recini/ Ricinus Communis, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Alumina, Tokoferol, Citral, Geraniol, Sulfat Bariumi, Citronellol, CI 6, CI 77891 / Dioksid Titani, CI 15850 / Red 7 Lake.

Vendoseni në zonat e pulsit të qafës dhe kyçeve. Gjithmonë mbajeni me vete për freski në çdo kohë të ditës.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim