Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Hidratues për Buzët me Avokado

Hidratues për Buzët me Avokado

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

Çmimi origjinal qe: 950L.Çmimi i tanishëm është: 760L.

Hidratoni buzët me një rrëshqitje të vetme me shkopin tonë të ri për kujdesin e buzëve të pasura me lagështirë Avokado. Zbutuni në shpëtimin tonë të buzëve në lëvizje për buzët që ndihen të buta dhe të ushqyera me lagështi duke i lënë ato të hidratuara me një shkëlqim delikate. Mbusheni sa herë që keni nevojë për një efekt lagështie për buzët me pamje të shëndetshme gjatë gjithë ditës. E bërë me 98% përbërës me origjinë natyrale duke përfshirë vaj avokadoje, Gjalpë Shea të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit dhe vaj kokosi të virgjër organik të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit, ai u jep atyre puthësve një ndjesi delikate, të mbushur me lagështi.

Vjen gjithashtu në një paketë 100% të riciklueshme* gjithashtu. *Aty ku lejojnë objektet lokale.

  • Balsam hidratues për buzët
  • Për buzët e thata
  • Ushqyes dhe zbutës
  • 98% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Olus Oil, Cocos Nucifera Oil/Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Candelilla Cera/Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax/Cire de candelilla, Hydrogenated Vegetable Oil, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Carthamus Tinctorius Seed Oil/Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Copernicia Cerifera Cera/Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax/Cire de Carnauba, Parfum/Fragrance, Persea Gratissima Oil/Persea Gratissima (Avocado) Oil, Ammonium Glycyrrhizate, Tocopherol, Alumina, Citric Acid, CI 19140/Yellow 5, CI 42090/Blue 1 Lake.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim