Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Balsam për Skalpin me Xhinxher

Balsam për Skalpin me Xhinxher

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

450L

Thuaj ‘shihemi!’ skalpit të thatë dhe flokëve të dobët dhe ‘përshëndetje!’ fijeve që ndjehen seriozisht të lëmueshme me kondicionerin tonë më të fuqishëm se kurrë më parë për kujdesin e kokës me xhenxhefil.

Tani i certifikuar nga The Vegan Society dhe i bërë me 97% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajin esencial të xhenxhefilit, lëvoren e thuprës dhe ekstraktet e lëvores së shelgut të bardhë dhe aloe vera organike në Komunitet Fair Trade nga Meksika, kondicioneri ynë ndihmon në qetësimin e skalpit të thatë dhe i lë flokët e dobët të ndjehen më të fortë. , më e butë dhe më elastike.*

E bërë me proteinë vegane mëndafshi, përdorni këtë material me aromë të këndshme xhenxhefili si pjesë e rutinës sonë me 3 hapa Xhenxhefil për të ndihmuar në riparimin e flokëve nga brenda dhe për të lënë lëkurën e kokës të thatë të ndjehet të ushqyer, më të lumtur dhe më të shëndetshëm.*

Kondicioneri ynë vjen gjithashtu në shishe të bëra me plastikë 100% të ricikluar, duke përfshirë plastikën e ricikluar të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit të mbledhur nga rrugët e Bengaluru, Indi, kështu që bën mirë për punën tuaj dhe planetin tuaj.**

*Arritet kur përdoret si një rutinë e plotë e shampo, balsam dhe serum. Riparon dukshëm flokët. ** Kapaku nuk është bërë me plastikë të ricikluar.

Kondicioner për kujdesin e kokës
E përkryer për skalpin e thatë dhe flokë të dobët
Lëreni kokën e thatë të ndjehet qetësues*
Lërini flokët të ndjehen më të fortë, më të butë dhe më elastik*
Bërë me 97% përbërës me origjinë natyrale
Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Ujë, Alkool Cetearyl, Klorid Cetrimoniumi, Fenoksietanol, Hidroksietilcelulozë, Pantenol, Lecitinë, Propilen Glukol, Parfum/ Aromë, Ekstrakt Lëvoreje Shelgu/ Salix Alba Bark, Pluhur I Lëngut të Gjethes së Aloe Verës/ Aloe Barbadensis, Linalool, Limonene, Ekstrakt Shelgu/ Betula Alba, Vaj Rrënjësh Xhinxheri/ Zingiber Officinale, Citronellol, Citral

1. Nëse vërtet dëshironi t’i jepni skalpit pak kujdes serioz, filloni gjërat me Shampon tonë Kundër Zbokthit me Xhinxher. Dhe shpëlajeni.
2. Tani bëjini gjërat më emocionuese me një sasi të vogël të Balsamit tonë për Kujdesin e Skalpit me Xhinxher.
3. Masazhojeni në flokë të lagur dhe të pastër, duke mos lënë asnjë pjesë të skalpit tuaj të padashur.
4. Krihni flokët me Krehërin tonë Detangling.
5. Shpëlajini të gjitha. Lumturi e butë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim