Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Heqës i Pikave të Zeza

Heqës i Pikave të Zeza

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

700L

Targetoni pikat e zeza pa mundim me këtë heqës të dobishëm të pikave të zeza – një element kryesor i kompletit të bukurisë. Hidhni ujë të nxehtë në një tas dhe mbajeni kokën mbi tas për disa minuta për të hapur poret tuaja. Më pas, vendosni fundin e mbartësit rreth pikës së zezë dhe shtypni butësisht për ta nxjerrë.

Një element kryesor i kompletit të bukurisë
Heqja e shpejtë dhe e lehtë e pikave të zeza
Fund të dyfishtë për pikat e zeza të çdo madhësie
Përdoreni me linjën tonë Tea Tree për të luftuar pikat e zeza

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim