Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Gjalpë Trupi me Avokado

Gjalpë Trupi me Avokado

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

Çmimi origjinal qe: 2,250L.Çmimi i tanishëm është: 1,130L.

Duajeni dhe ushqeni lëkurën e thatë si kurrë më parë me Gjalpin tonë të Trupit Avokado.

Prodhuar me 96% përbërës me origjinë natyrore, duke përfshirë vajin e avokados me burim të qëndrueshëm nga Afrika e Jugut, gjalpë shea të prodhuar me dorë Community Fair nga Gana dhe vaj i arrave Braziliane nga Peru, hidratuesi ynë i trupit e lë lëkurën e thatë të ndihet më e butë, më e lëmuar dhe e ushqyer me Lagështi 96 orë. Madje ju jep një shkëlqim me pamje natyrale.

Ky Gjalpë Trupi shumë kremoz vjen në paketim të riciklueshëm* të bërë me kapak alumini dhe vaskë plastike të ricikluar 100%, përfshirë plastikën e ricikluar Komuniteti i Tregtisë së Drejtë nga India. Kjo do të thotë që ju mund ta doni planetin tuaj sa herë që e doni atë trup të bukur.

Aplikoni hidratuesin tonë jo ngjitës, jo yndyror, me masë ose bujari. Seriozisht. Të duash veten nuk e ndjeu kurrë këtë mirë.

 • Krem hidratues për trupin
 • E përkryer për lëkurën e thatë
 • Ushqen dhe mbron lëkurën me lagështi 96 orë
 • Erë jeshile dhe kremoze
 • Prodhuar me 96% përbërës me origjinë natyrore
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
 • I testuar dermatologjikisht

Aqua/Water/Eau, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Theobroma Cacao Seed Butter/Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Stearyl Alcohol, Glycerin, Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Bertholletia Excelsa Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Triethyl Citrate, Parfum/Fragrance, Persea Gratissima Oil/Persea Gratissima (Avocado) Oil, Dimethicone, Oryza Sativa Bran Wax/Oryza Sativa (Rice) Bran Wax, Phenoxyethanol, Sodium Stearoyl Glutamate, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Tocopherol, Citric Acid, Caramel, CI 19140/Yellow 5, CI 42090/Blue 1.”

 1. Thani lekuren me peshqir pas eksfolimit dhe pastrimit.
 2. Merrni një sasi gjalpë trupi.
 3. Aplikoni ne lëkurën e thatë me masë ose bujari.
 4. Vendosni ne qoshe të prirura për tharje si gjunjë, bërryla dhe këmbë nje sasi shtesë.
 5. Jepini disa minuta që të zhytet në lëkurë para se të visheni.
 6. Ndjeni lekuren të ushqyer dhe zbutur.
 7. Duajeni dhe ushqeni lëkurën tuaj një herë në ditë.

Zbuloni koleksionin tonë të plotë të kujdesit të trupit me Avokado ose shikoni Udhëzuesin tonë për Blerjen e Gjalpit të Trupit.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim