Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Scrub Trupi me Avokado

ZBUTË DHE PASTRON LËKURËN E THATË

Scrub Trupi me Avokado

S'ka ende vlerësim

VEGAN

Çmimi origjinal qe: 2,150L.Çmimi i tanishëm është: 1,500L.

Tani e bërë me 96% përbërës me origjinë natyrore, duke përfshirë vajin avokado nga Afrika e Jugut, eksfoliues ynë i pasur dhe i butë largon qelizat e lëkurës së vdekur për të lënë lëkurën e thatë të ndjehet më e butë.

Ky pastrim i freskët tani vjen në paketim të riciklueshëm,  bërë me 100% plastike të ricikluar. Kjo do të thotë që ju mund të doni planetin tuaj ndëkohë që trajtoni trupin tuaj.

  • Eksfoliues i pasur i trupit
  • Perfekte për lëkurë të thatë
  • Lëreni lëkurën të ndjehet më e butë dhe e pastruar
  • Erë delikate e freskët
  • Bërë me 96% përbërës me origjinë natyrore
  • Certifikuar nga shoqëria vegane

AVOCADO BODY SCRUB
Aqua/Water/Eau, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Perlite, Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Parfum/Fragrance, Phenoxyethanol, Juglans Regia Shell Powder/Juglans Regia (Walnut) Shell Powder, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Persea Gratissima Oil/Persea Gratissima (Avocado) Oil, Caprylyl Glycol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tocopherol, Sodium Hydroxide, Denatonium Benzoate, Citric Acid, Caramel, CI 19140/Yellow 5, CI 42090/Blue 1.

 

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim