Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Krem Trupi me Mandarinë & Bergamot – Boost

PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS

Krem Trupi me Mandarinë & Bergamot – Boost

S'ka ende vlerësim

VEGAN

Çmimi origjinal qe: 3,390L.Çmimi i tanishëm është: 1,850L.

Zgjoni lëkurën dhe shqisat tuaja me kremin e trupit Mandarin & Bergamot nga koleksioni Boost.

Kremi nuk është i yndyrshëm apo ngjitës, struktura e tij është jashtëzakonisht e lehtë, dhe aroma e agrumeve – freskuese dhe energjike. Përthithet shpejt dhe e bën lëkurën më të butë, më të lëmuar dhe të ushqyer.

Kremi i trupit është vegan dhe është krijuar me 96% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë 100% vajra esencialë * natyralë dhe biodegradues * të mandarinës dhe bergamotit dhe vaj ulliri organik nga Italia, të marra në kuadër të programit të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë.

Kutia është e riciklueshme, përmban xham të ricikluar dhe kapaku është prej alumini.

* Plotësisht i biodegradueshëm sipas rregulloreve 301 të OECD.

  • Locion trupi
  • I përshtatshëm për çdo lloj lëkure
  • Ushqen dhe hidraton lëkurën
  • Aromë energjike agrume
  • 96% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Aqua / Water / Eau, Shorea Stenoptera Seed Butter, Helianthus Annuus Seed Oil / Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Canola Oil / Huile de colza, Sodium Polyacrylate, Parfum / Fragrance, Pentylene Glycol, Butyrospermum Parkii Butter (Butyrosperm) Butter, Limonene, Phenoxyethanol, Bertholletia Excelsa Seed Oil, Caprylyl Glycol, Mangifera Indica Seed Oil / Mangifera Indica (Mango) Seed Oil, Hydrogenated Vegetable Oil, Olea Europaea Fruit Oil / Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Linalool, p-Anisic A , Candelilla Cera / Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax / Cire de candelilla, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Citral, Geraniol, Citronellol.

  1. Aplikojeni me lëvizje rrethore në lëkurë.
  2. Kushtojini më shumë vëmendje zonave të thata – këmbët, bërrylat, duart.
  3. Prisni që të përthithet përpara se të visheni.
  4. Përdoreni me produkte të tjera të serisë për një efekt edhe më të qëndrueshëm.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim