Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Balm Qetësues me Eukaliptus & Rozmarinë – Breathe

ME 100% VAJRA ESENCIALE NATYRORE

Balm Qetësues me Eukaliptus & Rozmarinë – Breathe

S'ka ende vlerësim

VEGAN

Çmimi origjinal qe: 1,490L.Çmimi i tanishëm është: 970L.

Jepini vetes një moment qetësie shumë të nevojshme me balsamin tonë në lëvizje Breathe Calm.
Thjesht aplikojeni në pikat e pulsit (ose kudo që ju nevojitet). Tani merrni frymë thellë. Balsami ynë ka një aromë freskuese dhe gjallëruese. Dhe ju ndihmon të gjeni kohë për t’u rilidhur me veten dhe për të gjetur një moment të ndërgjegjshëm.
Balsami ynë vegan është bërë me 99% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vaj esencial eukalipt 100% natyral dhe të biodegradueshëm* nga provinca Yunnan e Kinës, vaj esencial rozmarine 100% natyral dhe i biodegradueshëm* nga Spanja dhe vaj ulliri organik i Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Italia.
Ai vjen gjithashtu në një kallaj alumini të riciklueshëm**, në mënyrë që ju dhe planeti juaj të merrni frymë.
Mbajeni në dorë këtë ruajtës të atmosferës me madhësi xhepi sa herë që keni nevojë për një moment qetësie.
*Përfundimisht i biodegradueshëm sipas udhëzimeve të OECD 301 për substancat që lidhen me karbonin.
  • Balsam për pikat pulsi
  • E përkryer për të gjitha llojet e lëkurës
  • Ndihmoni të gjeni kohë për t’u rilidhur me veten
  • 99% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
  1. Masazhoni një sasi të vogël të balsamit tonë në pikat e pulsit (ose kudo që trupi juaj ka nevojë).
  2. Merrni frymë thellë dhe rilidhuni me veten.
  3. Për të krijuar edhe më shumë paqe dhe qetësi, lyejeni përzierjen tonë të vajit esencial Breathe në pikat e pulsit.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim