Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Gjalpë Pastrues për Make Up me Kamomil & Vaj Kamelia Japoneze

PËR LEKURE TË NDJESHME

Gjalpë Pastrues për Make Up me Kamomil & Vaj Kamelia Japoneze

S'ka ende vlerësim

EDICION I LIMITUAR

1,890L

Pastrimi i mirë është i rëndësishëm për shëndetin dhe bukurinë e lëkurës.

Për fat të mirë, gjalpi i mrekullueshëm i kamomilit pastron butësisht dhe shkrin edhe grimin më kokëfortë, duke hequr çdo gjurmë papastërtie. Përbërja e tij e butë e bën këtë argëtuese dhe kaq të lehtë. Maskarat tuaja të preferuara? Zhduken në sekonda. Korrektor dhe eyeliner i tharë keq? Po edhe ata. Masazhojeni me vaj kamomili dhe shkrini edhe grimin më të ashpër. Edicioni i kufizuar i vajit për pastrimin e fytyrës Kamomili kujdeset për lëkurën dhe parandalon bllokimin e poreve, duke e lënë atë të freskët dhe të ushqyer. Formula e tij plotësohet me vajin e farës së kamellës japoneze Tsubaki, i cili do t’ju magjepsë me aromën e tij delikate.

Paketimi kompakt dhe struktura e trashë e bëjnë vajin jashtëzakonisht të përshtatshëm për t’u përdorur. Ndonjëherë pas një nate festash dhe disa koktejesh, pastërtia e lëkurës sonë është gjëja e fundit në mendjen tonë. Por të gjitha produktet në gamën e kamomilit, dhe veçanërisht ky vaj, do ta pastrojnë atë me lehtësi në vetëm një hap të shpejtë dhe do ta lënë atë të butë. Tani nuk kemi asnjë justifikim! Sepse e dini se gjumi me grim nuk ka qenë kurrë i mirë për lëkurën tonë. Vajin pastrues të kamomilit e paketuam në një kuti alumini 100% të riciklueshme, e cila bën të mundur që çdo herë që kujdeseni për bukurinë tuaj, të tregoni kujdes dhe respekt edhe për planetin.

 • Edicion i limituar i gjalpit për pastrimin e fytyrës
 • Mjaft e butë për njerëzit me lëkurë të ndjeshme dhe që përdorin lente kontakti
 • Me një aromë delikate, lulesh të kamelisë japoneze Tsubaki
 • I pasuruar me vajin e farës së kamelisë japoneze Tsubaki dhe vajin e kamomilit nga Norfolk, Angli
 • Heq make-up-in kokëfortë, madje edhe atë të papërshkueshëm nga uji
 • Lëkura ndihet e ushqyer, e butë dhe e mëndafshtë
 • Formula vegane
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
 • I testuar dermatologjikisht

Ethylhexyl Palmitate,Synthetic Wax, PEG-20 Glyceryl Triisostearate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Caprylyl Glycol, Parfum (Fragrance),Tocopherol, Camellia Japonica Seed Oil, Benzyl Salicylate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Linalool, Anthemis Nobilis Flower Oil, Citric Acid.

 1. Merrni nje sasi nga gjalpi i kamomilit dhe aplikojeni në lëkurën e thatë të fytyrës duke e masazhuar butësisht.
 2. Nëse dëshironi, përdorni  pambukun.
 3. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë dhe shijoni ndjesinë e lëkurës së freskët në fytyrë.
 4. Meqenëse qëllimi kryesor i vajit është heqja e grimit, ndiqni me pastruesin tuaj të preferuar për të përfunduar pastrimin e lëkurës së fytyrës nga papastërtitë e përditshme.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim