Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Pastrues Delikat Makeup-i për Sytë me Kamomil

Për lëkurë të ndjeshme

Pastrues Delikat Makeup-i për Sytë me Kamomil

S'ka ende vlerësim

Vegan

1,190L

Ulje 20%

Shkrin maskarën, eleminon penelin, pastron tonet e syve. Përshëndetni Pastruesin tonë Delikat të Makeup-it të Syrit me Kamomil.

Pavarësisht nëse ju pëlqen një ‘smoke eye’, peneli ose xixat në të gjithë kapakun e syrit, pastruesit e butë të makeup-it të syve duhet të jenë shoku juaj më i mirë. Pra, le të ju prezantojmë me Pastruesin tonë Delikat të Makeup-it të Syrit me Kamomil. Është i ashpër me makeup-in, por delikat me lëkurën tuaj të ndjeshme pasi ndihmon në shkrirjen e makeup-it nga qerpikët dhe kapakët e syve dhe qetëson si lëkurën e ndjeshme, të thatë ashtu edhe përdoruesit e lenteve të kontaktit.
E pasuruar me ekstrakt kamomili, kjo shishe luksoze pastruese e makeup-it të syve për lëkurën e ndjeshme ndihet e butë si mëndafsh. Ky pastrues do të ndihmojë për të hequr çdo gjurmë të fundit të makeup-it së syve, duke e lënë lëkurën tuaj të ndihet e pastruar. Lamtumirë sytë panda.
Jeni kurioz për pjesën tjetër të gamës tonë të Kamomilit? Duhet të jeni. I butë mjaftueshëm për të gjitha llojet e lëkurës, përfshin jo vetëm pastruesin e makeup-it të syve të The Body Shop, por edhe Gjalpin tonë më të shitur Camomile Sumptuous Cleansing Butter që ndihmon për të pastruar makeup-in në të gjithë fytyrën tuaj. Ne do t’ju kthejmë ndjesinë e të qenit të pastër dhe të bukur.

  • I butë mjaftueshëm për lëkurën e ndjeshme dhe përdoruesit e lenteve të kontaktit
  • Pasuruar me ekstrakt kamomili
  • Grimi i syve shkrihet sikur të mos ketë qenë kurrë
  • I butë me qerpikët dhe kapakët, duke i lënë të ndihen më të pastër
  • Jam në Kitin e Heqjes së Butë të Makeup-it me Kamomil – shikojeni këtu

Ujë, Glicerinë, Polisorbat 20, Fenoksietanol Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Glucoside, Acid p-Anisic, Acid Citrik, Klorur Natriumi, Hidroksid Natriumi, Disodium EDTA, Ekstrakt i Luleve Anthemis Nobilis.

1. Përplasini qerpikët dhe hidhni një vështrim të fundit punës tuaj të artit.
2. Vendosni një sasi të vogël të Pastruesit të Makeup-it së syve në një tampon pambuku dhe pastrojini butësisht sytë tuaj.
3. Shpëlajeni me ujë dhe thajeni.
Doni një pastrim të dyfishtë? Po kështu edhe ne! Provoni një sasi të mjaftueshme të Camomile Sumptuous Cleansing Butter dhe masazhojeni në fytyrën tuaj. Shpëlajeni. Çfarë ndjesie të freskët le.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim