Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

CBD-Krem Hidartues

CBD-Krem Hidartues

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

Çmimi origjinal qe: 2,690L.Çmimi i tanishëm është: 1,410L.

Kremi i fytyrës CBD i pasur por që absorbohet shpejt ndihmon në rikthimin e niveleve të hidratimit të lëkurës. I jep një pamje rrezatuese dhe pakëson shenjat e lodhjes.

Kremi i ditës ka një teksturë të lehtë, prej kadifeje dhe është i pasuruar me një kombinim të CBD me prejardhje natyrale, vaj të farës së kërpit dhe squalane. Zbut menjëherë zonat e thata të lëkurës dhe e lë atë me një ndjenjë të qëndrueshme butësie. Lëkura duket më e gjallë dhe më pak e stresuar. Ne e klasifikojmë lëkurën e stresuar si atë që përjeton siklet nga dehidratimi, thatësia, humbja e vitalitetit dhe zvogëlimi i shkëlqimit të përgjithshëm.

I pasuruar me CBD dhe vaj të farës së kërpit me origjinë natyrale.
Me ekstrakt squalane dhe paçuli.
Formula vegane.
97% përbërës me origjinë natyrale.
I përshtatshëm për çdo lloj lëkure.

CBD MOISTURE CREAM
Aqua / Ujë / Ujë, Propanediol, Butyrospermum Parkii Gjalpë / Butyrospermum Parkii (Shea) Gjalpë, Coco-Caprylate / Caprate, Glicerinë, Alkool Arachidyl, Squalane, Alkool Behenyl, Vaj i Farës Kanabis Sativa, Olea Europail, Olea Europail Oktyldodekanol, fenoksietanol, poliakrilat natriumi, glukozid arakidil, glikol kaprilil, alkool cetil, pantenol, stearoil glutamate natriumi, çamçakëz xanthan, parfum / parfum, trisodium Etilenediamine Disuccinous, Disuccinous, Disuccinous, Disocinnabiron, Candionabianal

Si përdoret

  1. Përdoreni në mëngjes dhe në mbrëmje. Merrni kremin dhe ngroheni mes gishtave për disa sekonda. Aplikojeni në lëkurën e fytyrës me lëvizje të buta, duke shmangur zonën rreth syve. Për rezultate më të mira, aplikoni CBD Restoring Face Oil përpara kremit.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim