Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Aromë e thatë me Clementine & Starfruit

PARFUM I NGURTE

Aromë e thatë me Clementine & Starfruit

S'ka ende vlerësim

VEGAN

Çmimi origjinal qe: 1,190L.Çmimi i tanishëm është: 700L.

Rrëshqitni mbi një aromë të këndshme në sekonda me kupolat tona të aromës. Këto parfume të forta vijnë në tre aroma të frymëzuara nga superushqimi dhe janë krijuar për t’ju dhënë një nxitje të menjëhershme për të rifreskuar aromën tuaj kudo dhe në çdo kohë.

Provoni Clementine & Starfruit me fruta dhe agrume për një përzierje frymëzuese të klementinës me lëng dhe frutit yjor me gaz. Mblidhini ato, shpërndajini, hidhni një në çantën, makinën dhe sirtarin tuaj.

  • Kupolë portative aromatike, e përkryer për udhëtime
  • Notat e klementinës me lëng, frutat e yjeve me gaz dhe myshku i pastër
  • Mbushni aromën tuaj në lëvizje
  • Vegane
  • Përziejeni dhe përshtateni me Mjegullat tona për Flokët dhe Trupin

Octyldodecanol, Triethylhexanoin, Parfum/Fragrance, Cera Microcristallina/Microcrystalline Wax/Cire microcristalline, Hydrogenated Castor Oil, Dicaprylyl Carbonate, Laureth-3, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Silica, Copernicia Cerifera Cera/Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax/Cire de Carnauba, Linalool, Ricinus Communis Seed Oil/Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Benzyl Salicylate, Tocopheryl Acetate, Benzyl Alcohol, Geraniol, Alumina, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Aluminum Hydroxide, Citral, Tocopherol, Hydroxycitronellal, CI 77891/Titanium Dioxide, CI 19140/Yellow 5 Lake, CI 42090/Blue 1 Lake.

Aplikoni në qafë dhe dekolte.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim