Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Mist për Fytyrën Coco Calming

For sensitive skin

Mist për Fytyrën Coco Calming

S'ka ende vlerësim

950L

Ndihmoni lëkurën tuaj të ndihet e qetësuar me Mistin tonë Qetësues për Fytyrën Coco. Ky mist ju ndihmon të qetësoni lëkurën nëse e keni senstive ose të thatë. I pasuruar me vaj kokosi nga Brazili, me aloe vera dhe bisabolol. E lë lëkurën të ndihet e gjallëruar dhe e hidratuar. Vegan. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. i testuar dermatologjiksht.

Ujë, Propanediol, Glicerinë, Fenoksietanol,Glukol Kapril, Tul Kokosi, Polisorbate 20, Allantoinë, Pluhur gjetheje Aloe Barbadensis,Bisabolol, Parfum, Disisinimi i Etilenediaminës së Trisodiumit, Acid Citrik, Alkool Benzil, Benzoat Natriumi, Kumarin, Limonene, Sorbat Kaliumi.

  1. Tundeni mirë përpara përdorimit.
  2. Sprucojeni nga një distancë prej 20 cm. Mbyllni sytë dhe gojën përpara përdorimit, mos merrni frymë.
  3. Tepricat e produktit rreth zonës së syve dhe gojës i pastroni me një copë të pastër. Në rast irritimi të syrit, shpëlani me ujë të bollshëm.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim