Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Furçë Concealer

Furçë Concealer

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

1,450L

Kjo furçë korrektori dhe Cruelty-Free është një mjet perfekt për çantën tuaj të make-up-it, duke ndihmuar në mbulimin e njollave dhe rrathëve të errët. Shkëlqyeshëm me korrektuesin tonë me argjilë mat, thjesht merrni pak produkt me furçë dhe aplikojeni me masë në zonën e shqetësimit, duke u zbutur me butësi për t’u përzier. Më e mira nga të gjitha, furça e grimit është pa egërsi.

  • Furçë korrektues për korrektor të lëngshëm dhe krem
  • Bërë nga bambu dhe alumini
  • Qimet najloni
  • Vegan dhe pa egërsi
  • E përkryer me korrektorin tonë Matte Clay Concealer

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim