Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Maskë Freskuese për Sytë me Kastravec

PËR SY TË LODHUR

Maskë Freskuese për Sytë me Kastravec

S'ka ende vlerësim

NDJEHUNI TË HIDRATUAR MENJËHRË

950L

Ndjehuni të relaksuar dhe të përkëdhelur në vetëm 15 minuta këtë verë me edicionin tonë të ri special të maskës së syve Cooling Cucumber Eye Sheet Mask.

E bërë me 95% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë ekstraktin e kastravecit dhe aloe vera organike të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Meksika, maska ​​jonë i lë personat me pamje të lodhur të ndjehen menjëherë të fresket dhe të hidratuar.

Sa e ftohtë ndihet lëkura juaj, ju pyesni? -1,5°C më i ftohtë, miku im. Shumë bukur, apo jo? Ne nuk mund t’i rezistonim… Maska jonë e biodegradueshme gjithashtu lë pjesën tjetër të fytyrës së bukur të lëmuar, freskuar dhe qetësuar me lagështi. Çfarë nuk duhet dashuruar?

Çdo paketë vjen me dy maska, kështu që ju dhe mikesha juaj mund të përkëdhelini dhe (fjalë për fjalë!) të qetësoheni. Por ne nuk do t’ju fajësonim nëse do t’i mbanit të dyja maskat për vete. Ato janë vërtet kaq të mira.

  • 2x maska ​​sysh edicioni special
  • E përkryer për lëkurën normale në të thatë
  • Lëri sytë të ndihen menjëherë të ftohur dhe të hidratuar
  • Lëreni lëkurën të qetësohet me lagështi
  • Bërë me 95% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
  • Maska të biodegradueshme

COOLING CUCUMBER EYE SHEET MASK
Aqua/Water/Eau, Propanediol, Sorbitol, Glycerin, Butylene Glycol, Polysorbate 20, Benzyl Alcohol, Cucumis Sativus Fruit Extract/Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Ethylhexylglycerin, Salicylic Acid, Carbomer, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Sodium Hydroxide, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Xanthan Gum, Parfum/Fragrance, Linalool, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim