Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Difuzor Aromatik Basil & Thyme

Aromë e gjelbër

Difuzor Aromatik Basil & Thyme

S'ka ende vlerësim

2,690L

Sillni kopshtin në ambiente të mbyllura dhe thithni aromën e barit të prerë rishtazi me Difuzorin tonë të Borzilokut dhe Trumzës. Duke shfrytëzuar freskinë e bimëve të kopshtit të sapo zgjedhur, kjo aromë ndërthur borzilokun, rozmarinën dhe vajin esencial të trumzës për të pastruar shpirtin tuaj. Gëzoni aromën më të freskët dhe aromatike të gamës sonë të re Moments of Nature. Jepini shtëpisë tuaj një freskim të menjëhershëm me katër aroma shtëpie të frymëzuara nga natyra, të mbushura me vajra esencialë natyralë.

  • Me vaj esencial të trumzës purifkuese
  • Pa mizori

Ethoxy-metilcyclodecylether, Acetat Linalil, Eugenol, Linalool, Eucalyptol, Citral, Dipentene, Estragole, Carvone.

1. Renditni shkopinjtë natyral të kallamishtes në enë për të lejuar që aroma të çlirohet ngadalë.
2. Ktheni shkopinjtë nga ana tjetër një herë në javë për të përjetuar intensitetin maksimal të aromës.
3. Vishni doreza ose lani duart mirë pasi të keni prekur kallamishtet.
Lexoni etiketën para përdorimit. Mund të japë reaksion alergjik. Nëse nevojitet këshillë mjekësore, merrni me vete enën ose etiketën e produktit. Mbajeni larg fëmijëve.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim